virtuvė/valgomasis Ia.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Margot Elise Robbie
KREDITAS :
lafaverte &champagnemami
REPUTACIJA :
421
PRANEŠIMAI :
1230
VEIKĖJO AMŽIUS :
33
Margot Elise Robbie
i'm a wanderess, i'm a one night stand, don't belong to no city, don't belong to no man

virtuvė/valgomasis Ia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: virtuvė/valgomasis Ia.   virtuvė/valgomasis Ia. Empty28th Kovas 2015, 00:04

virtuvė/valgomasis Ia. Tumblr_n2xtomyPkw1qix0dvo1_1280_zpsc33nzmo1
Atgal į viršų Go down
Margot Elise Robbie
KREDITAS :
lafaverte &champagnemami
REPUTACIJA :
421
PRANEŠIMAI :
1230
VEIKĖJO AMŽIUS :
33
Margot Elise Robbie
i'm a wanderess, i'm a one night stand, don't belong to no city, don't belong to no man

virtuvė/valgomasis Ia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė/valgomasis Ia.   virtuvė/valgomasis Ia. Empty28th Kovas 2015, 00:28

Kadangi buvo žvėriškai alkana, iškart patraukia į virtuvę ir tiesiai prie šaldytuvo. Atsidarius jį išsiima daržovių ir greit susimeikina sau salotas bei įsipila stiklinę vandens. Nusineša dubenį ir stiklinę prie baro, patogiai įsitaiso ant vienos iš kėdžių ir vis dar paskendus savo mintyse valgo pasigardžiuodama. Bent jau maistas jos vidury viso veiksmo nepaliks, kaip Jai.
Atgal į viršų Go down
Margot Elise Robbie
KREDITAS :
lafaverte &champagnemami
REPUTACIJA :
421
PRANEŠIMAI :
1230
VEIKĖJO AMŽIUS :
33
Margot Elise Robbie
i'm a wanderess, i'm a one night stand, don't belong to no city, don't belong to no man

virtuvė/valgomasis Ia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė/valgomasis Ia.   virtuvė/valgomasis Ia. Empty29th Kovas 2015, 22:19

Valgydama salotas nolaifina per telefoną, kur gauna žinią, kad pas Sophią (kuri, Margot nujautė, nejautė jai didelės simpatijos) šiandien vyksta įkurtuvės. Kadangi Robbie buvo pasiilgus didesnių susibūrimų ir bendravimo su žmonėmis, o be to, reikėjo prasiblaškyt, tai pakyla nuo kėdės, susiplauna indus ir nueina ruoštis.
Atgal į viršų Go down
Margot Elise Robbie
KREDITAS :
lafaverte &champagnemami
REPUTACIJA :
421
PRANEŠIMAI :
1230
VEIKĖJO AMŽIUS :
33
Margot Elise Robbie
i'm a wanderess, i'm a one night stand, don't belong to no city, don't belong to no man

virtuvė/valgomasis Ia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė/valgomasis Ia.   virtuvė/valgomasis Ia. Empty13th Balandis 2015, 22:32

Kadangi nebuvo įsitikinusi, ar kas nors pasirūpins maistu iškyloje, o ji be maisto tikrai nesiruošė ten būt, nusprendžia atsivežt bent šiek tiek su savim. Išsitraukus iš šaldytuvo daržoves bei sūrį greitai paruošia mini sumuštinukų bei dar kelių rūšių užkandos, įsimeta į krepšį čipsų pokelį, braškių, obuolių ir kažkokių saldumynų, žodžiu, truputį prisikrauna ir nešina krešiu išeina.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

virtuvė/valgomasis Ia. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: virtuvė/valgomasis Ia.   virtuvė/valgomasis Ia. Empty

Atgal į viršų Go down
 

virtuvė/valgomasis Ia.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» VIRTUVĖ IR VALGOMASIS

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Margot Robbie-