VIRTUVĖ IR VALGOMASIS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
375
PRANEŠIMAI :
9999
VEIKĖJO AMŽIUS :
37

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   26th 05 2015, 20:46

Tik linkteli po sisterės padėkojimo, nes realiai čia nėra ir ko dėkoti. Ninos, kaip sisterės, pareiga yra padėti Amberei, kai jai to reikia. Tai va, gėda, kad taip retai Dobrevą aplanko Amberė, turės dabar susimąstyt. Nors ir taip turi daug apie ką mąstyt, tai ne laikas dabar apie sisterės primiršimą priekaištaut. Pati laukdama, kol blondinė prisiruoš atsakyti į jos klausimą(žino gi, kad tokia tema neturėtų būt labai lengva kalbėt, net jei kalbiesi su sistere), pati kone pusę puodelio kavos nugeria.- Akivaizdu, jis tavęs iš namų neišvarė..- nutęsdama sakinio pabaigą taip paragino ją toliau pasakot apie tai, kaip į viską reagavo Theo. Kadangi lagaminų krūvos su savim Amberė neatsitempė, buvo ne taip sunku padaryt išvadą, jog iki išvijimo iš namų prieita nebuvo. Bet faktas, kad Heard dabar sėdėjo čia, o ne su Jamesu, leido suprasti ir tai, kad katučių nesuplojo sužinojęs apie tai.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   26th 05 2015, 21:10

Po tokio sisterės pastebėjimo nejučia net nusipurto visa, nes net mintis apie išvarymą buvo nepakeliama. Gerklei pradėjus džiūti dar kavos gurkšteli. -Neišvarė, išėjau pati, nemanau, kad jis dabar norėtų, jog jam po akimis maišyčiausi. Nes kai grįžau namo Theo net buvo įsitaisęs svetainėje ant sofos, ketino ten miegoti, o ta sofa tokia tragiškai nepatogi. Anyway, jis net nepyksta ant manęs, tiesiog nesupranta, kodėl aš jam visko nepapasakojau anksčiau pati, dabar nebesuprantu ir aš, nesuprantu ir kodėl tavo patarimo nepaklausiau, kai sakei viską pasakyti. Ir tas nusivylimas ir liūdesys jo akyse.. dabar mano vyras mano, kad aš juo nepasitikiu. O dieve, Nina, kodėl aš pastoviai viską sugadinu vos tik kažkas gero mano gyvenime atsiranda? - užduoda tokį labiau retorinį klausimą, nes nebuvo įsitikinusi, jog ir iš sisterės lūpų norėjo išgirsti, kad Heard paprasčiausiai smegenų neturi ir nesąmones visad daro. O va Dobreva priešingai, protinga buvo, viską iškart susivokė, nes Jamesas tikrai katučių nesuplojo, bet užtai užplojo Sofferiui snukelin.
Atgal į viršų Go down
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
375
PRANEŠIMAI :
9999
VEIKĖJO AMŽIUS :
37

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   26th 05 2015, 21:24

Ninai irgi kažkaip buvo sunku įsivaizduot, kad Theo galėtų išvaryt Amberę iš namų. Ypač dėl dalyko, kuris įvyko prieš daug laiko, kai jo paties šalia nebuvo. Lėtai gurkšnodama kavą ir labai stengdamasi nepertraukti sisterės kur nors vidury sakinio, ramiai ir rimtai išklauso jos tiradą.- Visų pirma, nieko tu nesugadinai. Tai buvo praeity, nei vienas iš jūsų tuo metu negalvojot apie šiuos santykius kaip apie įmanomą dalyką. O kad nepapasakojai..iš dalies galiu tave suprast, nėra taip paprasta tokius dalykus imt ir pasakyt. Norisi atrasti tinkamą laiką, bet bėda ta, kad tokio tiesiog neįmanoma rasti, o ypač, kai viskas tarp jūsų užsimezgė taip greit ir taip tobulai,- kiek liūdnokai šypteli po šių žodžių, bet pasakė gi gryną tiesą.- O antra, pažiūrėk į viską iš kitos pusės. Buvo metas, kai jis draugavo su manim, nors ir mylėjo tave, so.. Now you're kinda even,- baigus kavą pasako ir atsilošia kėdėj patogiau. Nesitikėjo šiaip, kad šie žodžiai kaip nors pagelbės sisterei, bet maybe. Ir tikrai nesiruošė pult sakyt, kaip ji neturi smegenų, nes pati sėdėjo ir tylėjo apie savo santykius su Dylanu.. Tuo atveju ir pati dideliu smegenų kiekiu nepasižymėjo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   26th 05 2015, 21:39

Gerdama kavą išklauso viską ką sisterė sako, ir nors vis dar jaučiasi sumautai, po jos žodžių šiek tiek geriau pasidaro ir į visą situaciją Amberė pradeda kiek kitaip žiūrėti. Nors žiūrėk nežiūrėjus, niekas nepasikeis vien dėl to, kad ji taip nori. Ninai priminus apie tai, kad ji ir pati kadaise su Theo draugavo, Heard tik pasidžiaugia, kad spėjo kavą visą išgerti, nes būtų išprunkštusi viską, o dabar tik akis išvertė. -Tu net neįsivaizduoji, kaip dažnai aš apie tai pamirštu.. ta prasme niekada apie tai net ir nepagalvoju, kol niekas neprimena, kaip kad tu dabar. Tikiuosi kada nors ir Theo sugebės pamiršti apie tai, kas įvyko tarp manęs ir Jessio. Nors kaip jau ir sakiau, problema ne dėl to, kad mes permiegojom, o dėl to, kad aš to nepapasakojau Theo. Ir beje, man rodos jis kažkur stovyklavietėj ir patį Džesį sutiko, nes grįžusi namo radau jį nubrozdintais krumpliais. Reikėtų pasiteirauti gal, kaip jo sveikata.. - pasvarsto garsiai ir padeda tuščią puodelį ant stalo. -Džiaugiuosi, kad atėjau pas tave, man būtent to dabar ir reikėjo, kad kas nors priverstų į viską pažvelgti iš kitos pusės, - šypteli sisterei, net palauks dabar kol ji kavą baigs gert, kad galėtų ir Dobrevos puodelį išplaut, Amberė irgi gera būna kai nustoja vien tik apie savo problemas galvot.
Atgal į viršų Go down
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
375
PRANEŠIMAI :
9999
VEIKĖJO AMŽIUS :
37

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   26th 05 2015, 21:46

Labai tikėjosi Dobrev, kad nors koks vienas sakinėlis bent kiek palengvins sisterei gyvenimą šią akimirką. Išgirdusi pirmuosius jos žodžius tik gūžteli petukais, maždaug "sorry, bet tai buvo, nieks nekaltas dėl prastokos tavo atminties". Aišku, garsiai to sakyti nesiruošė, nes visą situaciją, ko gero, dar pabloginus būtų.- Tai aišku sugebės, jis per daug tave myli, kad visą gyvenimą vien tik apie tai ir tegalvotų,- po kelių akimirkų pasako tai ir linkteli šypteldama dabar jau kiek linksmiau. Išgirdusi apie Theo ir Jessio susitikimą tik akis išpūčia, dabar tai drama bus pačioj didžiausioj Artistro šeimoj. Negana to, kad naujas brolis atsirado, tai kiti du dėl Amberės susipešė. Oh well, taip jau būna tose šeimose. Gerai, kad Ninai Heard niekad trenkt nesugalvojo už draugystę su Theo.- Džiaugiuosi, jei galėjau nors kiek padėt,- po sisterės žodžių ir pati dar kartelį nusišypso ir taip pat padeda puodelį kiek toliau. Sekundę net pasvarsto, gal dabar būtų pats metas sisterei apie Dylaną papasakot. Mintis nuo jos problemų tai tikrai atitrauktų.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   26th 05 2015, 22:01

Oh well, sisterės lūpomis nuskambėjo tiesa, ar bent jau Amberė norėjo taip manyti, net jei šiuo momentu ir nebuvo tuo labai įsitikinusi, tačiau žinojo, kad Theo ją myli ir labai vylėsi, kad ta meilė taip greitai ir netikėtai niekur nedingo. Žmonės dar ir ne tokias kliūtis įveikia, be to, jeigu Jamesas susitaikė su Brendžio situacija, tai ir šis reikalas kada nors turės gražią pabaigą iš kurios bus galima pasijuokti. Someday, not today. –Padėjai labiau nei įsivaizduoji, ačiū tau, - nusišypso sisterei ir paėmusi jos ranką spusteli, pernelyg daug laiko prabėgo nuo paskutinio tokio jų pokalbio,kuris neapsiribojo keliais žodžiais. –Žinau, kad po vestuvių beveik nesimatėm normaliai dviese, ir dėl to irgi norėčiau tavęs atsiprašyti, buvau truputį atsiribojusi nuo išorinio pasaulio, bet pažadu kad pasistengsiu tai pakeisti. Tačiau turiu nuojautą, kad ir pati laiko veltui neleidai.. kas ten vyksta tarp judviejų su Dylanu? – kilsteli antakį nutaisiusi šelmišką šypsenėlę. –Jau Barselonoje man buvo kilę įvairių minčių, tačiau po to kai ir išvykoje pasirodėte kartu.. nenori man nieko papasakot? - paklausia, lyg nujausdama ką sisterė galvoja.
Atgal į viršų Go down
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
375
PRANEŠIMAI :
9999
VEIKĖJO AMŽIUS :
37

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   26th 05 2015, 22:18

Dobrev tai buvo šimtu trisdešimčia procentų tuo įsitikinus, tai ne veltui čia tokiais žodžiais svaidėsi. Būtent, ta prasme, Theo ir pats ne šventuolis buvo, su savo gyvenimo meilės sistere draugavo, o po to tą pačią gyvenimo meilę nuo savo paties brolio altoriaus(beveik) nukabino. Nu close enough gi. Aišku, Ninai labai lengva čia taip galvot, kai jo situacijoj neteko pabūt. Po pirmųjų Amberės žodžių nusišypso taip mielai, išties labai džiaugės, kad jos susitiko, net jei ir tokiomis aplinkybėmis. Ir toliau šypsojosi, kol klausėsi Heard žodžių, tačiau vos išgirdus Dylano vardą šypsena kaipmat dingo iš jos veido, o širdis, atrodo, aukštyn apsivertė krūtinėj. Toks jausmas, kad blondinė mintis skaityt išmokus, o Ninai tai kažkaip visai nepatiko, dabar nebeturėjo laiko mintyse susikurt viso teksto, kurį būtų mintinai iškalus ir išpyškinus kaip kokį eilėraštį Amberei apie visą tą situaciją.- Noriu.. Ne, nenoriu.. Ahh,- neįsivaizduodama, kaip reikėtų pradėt tokį pasakojimą galiausiai sumala kažką ir net nusijuokia iš tos nevilties. Čia lyg atsakinėt prieš visą klasę nepasiruošus.- Man atrodo, tu ir pati žinai, ką aš tau pasakyčiau..- tokiu 'omg what am I doing right now' žvilgsniu į ją žvelgdama pasako ir prikanda lūpą. Žinojo, kad turės sisterei papasakot visa tai, bet nesugebėjo įsivaizduot, kaip tai turėtų vykti.- I'm gonna burn in hell,- tokiu tonu, kokiu Monika Čandleriui sako "I'm gonna miss this hand", pasako Amberei ir užsičiaupia, nes šneka grynas nesąmones, tai geriau palauks, ką sisterė pasakys apie tai. 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   26th 05 2015, 22:32

Ninos veido išraiškai taip staiga pasikeitus, visos Amberės spėlionės tik pasitvirtino. O kai sisterė pradėjo išvis nesuprantamus sakinius lipdyti, rišlių frazių nesuregzdama, visiškai tuo įsitikino. Mat ir tekilos pranešimus skaitė, ir nors nebuvo linkusi tikėti viskuo, kas ten parašyta, žinojo, kad bent dalelė tiesos tame yra, o išraudusi Dobreva priešais ją sėdinti buvo kuo puikiausias įrodymas. –No you‘re not. Ne tu gi liepei jam atsiskirti nuo bažnyčios. Nors nesunku įsivaizduoti, kad kunigėliui tave pamačius pirmą kartą visos mintys apie skaistybę iš galvos išgaravo, - nusijuokia, mat ši situacija Amberei būtent tai ir kėlė – juoką. Nesiruošė nei sisterės smerkt, nei Dylano, nes tame nieko bloga nematė. –Akivaizdu, kad tarp jūsų kažkas yra, tačiau kokio rimtumo tie santykiai net mano įžvalgos nepadeda nustatyti, tad būtų šaunu jei pagelbėtum. Jei nori, galiu dar kavos padaryti, - pasisiūlo, mat tikisi ilgos tirados iš sisterės dabar.
Atgal į viršų Go down
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
375
PRANEŠIMAI :
9999
VEIKĖJO AMŽIUS :
37

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   26th 05 2015, 22:56

Taip ir žinojo Nina, kad vien jos veido išraiška ir spalva viską išduos Amberei, nereiks nė jokios tekilos puslapio.- Nu neliepiau, bet jei išvis nebūčiau kojos į tą bažnyčią kėlus, viskas tikriausiai būtų kitaip susiklostę,- skėsteli rankomis, visai jai nejuokinga. Visad kalta jausdavos, kad atėmė iš Artistro tokį gerą kunigą. Ne esmė, kad nė vieno pamokslo per visus savo apsilankymus bažnyčioj normaliai išklausius nebuvo ir nežinojo, ar jie tikrai tokie geri buvo, ar ji tik norėjo tuo tikėti. Or not.- Aš tai ne, ačiū, nenoriu, bet tu sau gali pasidaryt, jei dar nori,- papurtydama galvą pasako ir atsidūsta, žinodama, kad dabar laukia kažkoks ale ilgesnis pasakojimas.- Kad aš ir pati nežinau, kokio rimtumo viskas.. Ta prasme, oficialiai mes nesam pora, bet neoficialiai.. kaip ir, gal.. nežinau,- pradėjus kaip ir normaliai pasakojimą, galiausiai gale vėl sumykia kažką, bet tikrai nežinojo, kaip reikėtų įvardinti tuos jų santykius.- O prasidėjo viskas tau papuolus į tą avariją, gi žinai, kaip aš supanikavau.. Tai va, viskas baigės tuo, kad vieną vakarą nuėjau į bažnyčią, o kadangi tokiu metu daugiau žmonių joje nebuvo, jis priėjo prie manęs paklausti, kas atsitiko, pradėjom kalbėtis.. Kadangi buvo Advento laikotarpis..o taip, dabar žinau tiek visko apie bažnyčią.. kartais jaučiuos kaip davatka; po savaitės nuėjau į bažnyčią kalėdaičių, o paskui nė nesusivokiau, kaip vieną kartą savanoriavau bažnyčioje.. Aš!- žinodama, kad šitu ir sisterė nepatikės, ne tik ji pati, kaip tik labai pabrėžia šitai.- O galiausiai pradėjom susitikt vis dažniau, ne vien bažnyčioj, kol galiausiai vieną kartą atsidūrėm bare.. O tu puikiai žinai, kas būna, jei per daug išgeri,- net to nenorėdama vis tiek sugebėjo primint sisterei apie tą įvykį su Jessiu, nors labai vylėsi, kad ji nesuriš galų šitaip.- O po to jis pradėjo šnekėti apie kunigystės metimą ir dar po kelių savaičių iš tiesų tai padarė,- nusprendus, kad užteks jau čia šitos tirados Amberei, o jei dar ko nepasakė, tai sisterė visada gali pasiklaust, užsičiaupia ir žiūri tiesiai į Heard, jau ir spalvą normalią atgavo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   26th 05 2015, 23:19

Pasiruošia klausyti pasakojimo, o Ninai atsisakius kavos ir pati nusprendžia negerti, nes jeigu dabar eis darytis tai per verdančio vandens garsą gali kokios svarbios smulkmenos neišgirsti, o tai buvo neleistina. Tad liko sėdėt ramiai prie stalo ir nepertraukinėdama leido sisterei išsipasakoti, kur reikėjo šypsojosi, jai avariją paminėjus truputuką antakius suraukė, nelabai džiaugdavosi prisiminusi tuos laikus, tačiau pasirodo net ir tai į naudą išėjo. Dobrevai pabaigus kalbėt sėdi biškelį pritrenkta, mat liko šokiruota to fakto, kad Nina savanoriavo bažnyčioj. Ir kad apskritai buvo bažnyčioj. Ir kad jai įžengus į bažnyčią neužsiliepsnojo. –Okay, nepyk ant manęs, bet vis tiek iš viso pasakojimo labiausiai užstrigo tai, kad tu savanoriavai bažnyčioje. Ar esi tuo įsitikinusi? Gal tik sapnavai, kad savanoriauji? – dar paklausia, nors klausimas greičiau retorinis buvo. –Tikiuosi žaibas netrenks į mane po tokių žodžių, bet džiaugiuosi, kad viskas būtent taip susiklostė. I mean, šaunu, kad Dylanas neapsistojo vien tik ties kalbomis ir padarė kaip sakė, už tai jis respekto taškų gauna. Ir baik dėl viso to taip krimstis, dievaži, ne pirmas ir ne paskutinis padrė jis atsisakęs kunigystės. O jeigu ir padarė tai tikrai tik dėl tavęs, dar geriau, vadinasi nesi jam šiaip koks eilinis nuotykis, - nusišypso Ninai ir paėmusi savo bei jos puodelį atsistoja nuo kėdės. –Tikrai nenori dar kavos? – dar paklausia ir pajuda kriauklės link, kai staiga blondinei apsisuka galva bei užtemsta akyse ir net jai pačiai nepajutus, iš rankų iškrenta abu vargšai puodeliai. O iš paskos ir pati Heard susileidžia ant grindų.
Atgal į viršų Go down
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
375
PRANEŠIMAI :
9999
VEIKĖJO AMŽIUS :
37

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   26th 05 2015, 23:28

Taip, spės tos kavos ir po Ninos pasakojimo gi pasidaryt. Or not. Aha, Dobrev irgi ne patys fainiausi laikai buvo tuo metu. Iš dalies. Žiauru iš tiesų, kaip ji sugebėjo iš sisterės nelaimės sau laimę pasidaryt, bet ką jau padarysi, toks gyvenimas. Po pirmųjų sisterės žodžių tik nusijuokia, nors prieš tai dar ir akis pavartė, ir baisiai susierzinusia bandė apsimest, bet nelabai pavyko.- Žinok, kartais ir pati pagalvoju, kad tai, ko gero, būsiu sapnavus,- palinksi galva, nes rimtai porą kartų taip manė, net Dylano klaust reikėjo, kame čia reikalas, bet jis visad patikindavo, kad Nina tikrai atliko tokį žygdarbį. Ninai klausantis tolesnių sisterės žodžių veide vis platėjanti šypsena atsiranda, mat mergina iš tiesų bijojo Amberės ir Danielio reakcijų, tai dabar, kai jau Heard kaip ir approvino visa tai, turėtų būt lengviau ir su Sharmanu susitvarkyt. Jau žiojosi sakyt, kad visgi apsigalvojo, nes po tiek kalbėjimo burna išdžiūt spėjo, bet kaip tik tuo metu sisterė krito ant grindų, tai pamiršo Nina visas kavas, o ir į dužusius mylimiausius jos puodelius dėmesio neatkreipė jokio. Tik staigiai pašoko nuo kėdės ir pripuolė prie Amberės. Visų pirma, tai pulsą patikrino, nes ją visada belekokia paranoja apima, jei tik kas nors artimiems žmonėms nutinka. Suvokus, kad sisterė nekrito čia leisgyvė, porą kartų švelniai jai per žandus paplekšnoja, bet ir tam nepadėjus, drebančiom rankom iš kokio trečio karto surenka greitosios medicinos pagalbos telefono numerį, nu ok, bendrosios pagalbos, nes nebuvo tokia protinga ir nežinojo kiekvieno atskirai. Kadangi visi ligoninės darbuotojai dabar buvo itin zjbs už surenovuotą ligoninę, greitoji atvažiavo per kokias dvi minutes ir į namus įėjo net nesibeldę. Žodžiu, po kokių penkių minučių jie užsikėlė Amberę ant neštuvų ir išvažiavo. Aišku, su panikuojančia Nina iš paskos.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
375
PRANEŠIMAI :
9999
VEIKĖJO AMŽIUS :
37

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   17th Birželis 2015, 15:42

Įėjusi į virtuvę pirmiausia pamato telefoną ir į galvą iškart šauna mintis, jog visgi reikia pranešti Theo, kad jo žmona apsilankė ligoninėj. Ir netgi be visos giminės, ir ją išleido ne po mėnesio/metų, o tą pačią dieną(yeah, right). Bet iškart prisiminė, jog Heard to nenorėjo, tad tik giliai atsidūsta, jai atrodė, kad Jamesas turi teisę žinot. Nusprendus dar pagalvot apie tai, susiranda šluotą ir sušluoja visas šukes, išplauna grindis ir išsiurbia dar, who cares, kad siurblio garsas galėjo prikelt Amberę, Nina apie tai nepagalvojo. O ir siurblys jos labai išmanus, tyliai dirba. Or not. Viską sutvarkius, vėl į tą telefoną žvilgsnį užmeta, bet galiausiai nusprendžia, jog tai sisterės reikalas ir paklusniai nieko nepraneša jos vyrui. Dar pagalvoja, kad jei praneštų, tai ir Dylaną pasikviest turėtų, kad sisterei būtų mažiau pagundų ją nužudyt, kai atsikels ir pamatys, ko Nina pridirbus. Gerai, kad nieko nepadarė.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
375
PRANEŠIMAI :
9999
VEIKĖJO AMŽIUS :
37

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   17th Birželis 2015, 22:57

Vos baigė tvarkytis ir dvejojo, ar reikia rašyt Theo kažką, išgirdo durų skambutį. Pamanius, jog tai bus Dylanas, lyg jos mintis telepatiškai išgirdęs būtų, pasitvarko plaukus ir nueina durų atidaryt, tikėdamasi, kad jo kunigiškos mintys padės jai sugalvot, kaip padėt sisterei.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
375
PRANEŠIMAI :
9999
VEIKĖJO AMŽIUS :
37

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   17th Birželis 2015, 23:51

Atėjusi į virtuvę kartu su Theo, jam mosteli stalo link, kad įsitaisytų, o pati nueina prie virtuvės spintelių. Pripylusi į virdulį vandens ir jį užkaitusi, suranda du puodelius, šįkart jau ne mylimiausius savo, ir į vieną įdeda arbatos, o į kitą kavos. Dar nuo spintelės sausainių, saldainių ir vaisių paima ir nuneša ant stalo.- So.. how do you feel?- po akimirkos paklausia, pasiremdama į spintelę. Šiuo klausimu leido Theo suprasti, jog istoriją tikrai žino, bet vis tiek norėjo pasidomėti ir Theo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
KREDITAS :
accio_bitches
REPUTACIJA :
2292
PRANEŠIMAI :
21176
VEIKĖJO AMŽIUS :
35
when I get naked in the bathroom, the shower gets turned on

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   17th Birželis 2015, 23:59

Klusniai atsekęs Dobrev iki virtuvės, Theo prisėdo prie stalo, kad labai didelio dėmesio į save neatkreiptų ir šiaip Ninai po akimis nesimaišytų. Kelias akimirkas bandė sudėlioti žodžius į sakinius, tai, ką Amberei norėtų pasakyti, tačiau greitai suvokė, kad čia ne įžadai, ir tokios kalbos pasirašyti negali, o ir nebuvo daug ką sakyti. - Well... I've been better, - merginai paklausus, pakelia akis ir menkai šypteli. Kadangi ir pats puikiai suprato, kad tarp seserų jokių paslapčių nėra, tai nenustebo, gavęs tokį klausimą. Kaip tik, būtų baisiai nustebęs, jei Nina nebūtų apie tai užsiminusi. - Kaip jaučiasi Amberė? - nusprendęs daugiau nesigilinti į save, paklausia, nes jam tikrai įdomu buvo, ar žmona nepuolė į depresijos liūną.

_________________

I don't have the right word for how she looks, but even now, with parts of her face swollen and discolored, there's something striking about her, something I haven't seen before.
In that moment I'm able to accept the inevitability of how I feel, though not with joy. I need to talk to someone. I need to trust someone. And for whatever reason, I know, I know it's her.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   

Atgal į viršų Go down
 

VIRTUVĖ IR VALGOMASIS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Rachel Meghan Markle-