VIRTUVĖ IR VALGOMASIS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
375
PRANEŠIMAI :
9999
VEIKĖJO AMŽIUS :
37

RašytiTemos pavadinimas: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   30th Kovas 2015, 21:16Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   31st Kovas 2015, 11:58

Ateina kartu su Nina į virtuvę, ir pirmiausiai tai Dylanas apsidairo. Susižavejimo kupinomis akimis, nes paskutinį kartą tokią gražią virtuvę matė..hm, tikriausiai niekada. Mat naturoj jo į virtuvę niekas neleido. -Turiu pasakyti, kad remontas buvo puiki idėja, - taip lyg tarp kitko pasako Dobrevai. Ką ir bepasakysi, iš jo pašnekovas buvo tiesiog nuostabus, nes nuo gyvenimiškų klausimų prie buitinių sugebėdavo peršokti tiesiog žaibo greičiu.
Atgal į viršų Go down
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
375
PRANEŠIMAI :
9999
VEIKĖJO AMŽIUS :
37

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   31st Kovas 2015, 20:38

Nebežinodama, ko daugiau galėtų paklaust kunigystės palikimo tema, iki virtuvės kartu su Dylanu eina tylėdama. Pasiekus šią patalpą, kiek šypteli, pastebėjus, kaip susidomėjęs O'Brienas nauju jos interjeru. Kol jis dairosi, pati užkaičia arbatinuką.- Dėkoju,- pasisukus į jį nusišypso dėkodama.- Norėtum ko nors? Kavos, arbatos, sulčių, valgyt?- pasiremdama į spintelę užklausia dar jo, pati jau traukdama puodelį sau iš spintelės, nes kavos dozės savo seniai negavus buvo. 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   31st Kovas 2015, 21:15

Nors iš tikrųjų ši tema buvo neišsemiama kaip vadenynas, tačiau ir Dylanas kažkaip nebežinojo ką pasakyt, nes jau praleido savo šansą rėžt jausmingą kalbą, dabar vėl pradėt kažką sakyt jau atrodė beprasmiška. Visą esmę išsiaiškino, šiam kartui tikriausiai tiek ir pakaks, dabar svarbiausia buvo tai, kad galėjo niekieno netrukdomas ir net nekamuojamas sąžinės graužaties žiūrėti į Dobrevos kojas. O žmonės sakė, kad šiam pasauly stebuklų nebūna.. akivaizdu, kad jiems neteko merginos kojų matyt. Jai paklausus, ar ko nors nori, O'Brienas įnirtingai palinksi. -Kavos neatsisakysiu, - pasako ir atsisėda ant artimiausios kėdės. -O kaip tavo gaminimo įgūdžiai?.. - atsargiai pasiteirauja, nes ir valgyt visai norėjo, bet Nina dar jam niekada negamino nieko, tai biški bijojo pirmąją savo laisvės dieną maistu nusinuodyti.
Atgal į viršų Go down
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
375
PRANEŠIMAI :
9999
VEIKĖJO AMŽIUS :
37

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   6th Balandis 2015, 19:15

Taip, tema tikrai buvo neišsemiama ir Dobrev turėjo daug klausimų, pvz., kur jis turėjo eiti, kokius motyvus išsakė/parašė, ką jam sakė žmonės, tvarkantys tuos reikalus, ar bandė atkalbėti ir panašiai. Nors buvo įsitikinus, kad galiausiai neištvers ir paklaus, jei jis pats nepradės visko pasakot. Įdomu gi jai, kaip vyksta tokie dalykai, pačiai tai neteks patirt. Išgirdusi, kad Dylanas nori kavos, iškart paima ir antrą puodelį, kaip tik užverdant arbatinukui. Greit įdeda į abu puodelius kavos, užpila vandeniu ir nueina iki šaldytuvo.- Tau su pienu?- dar iškišus galvą iš už šaldytuvo durelių paklausia, rankose jau laikydama pieno pokelį ir žiūrėdama, ko dar šaldytuve turi. Išgirdus O'Brieno klausimą tik nusijuokia, nors jis to net nemato.- Kol kas nenumiriau, kaip matai,- vis dar besišypsodama uždaro šaldytuvo dureles ir pasisukus į jį gūžteli pečiais. Nesiruošė girtis, kad kulinarė yra, nes tokia savęs nelaikė, bet ir negalėjo pasakyt, kad gamint visai nemoka, kebli situacija. Laukdama, kol Dylanas pasakys, ar pasiryš išbandyti jos gaminimo skillsus, įsipila pieno į kavą ir pamaišo šaukšteliu. 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   8th Balandis 2015, 15:26

Būtent tokių smulkmenų pasakojimo Dylanas ir norėjo išvengti, nes realiai tai koks skirtumas kur ėjo ir ką darė, svarbu susitvarkė viską. Ir iš pirmo karto pataikė ten kur reikia, nes iškart ėjo į Artistro rajono, o ne miesto skyrių dokumentų priduot, tai sutaupė laiko biški, dėl to viskas taip greitai ir įvyko. Aišku, daug kartų girdėjo klausimą "kodėl", bet Ninai viso to pasakoti netroško, o ir pats greičiau norėjo tai pamiršti, nes nors ir buvo apsipsrendęs tvirtai, tačiau vis tiek tokį žingsnį žengti buvo ganėtinai sunkoka. -Su pienu, - paklaustas patvirtina, nes nelabai įsivaizdavo, kaip galima kitokią gert. Nors buvo žmonių kurie mėgo kavą gerti tokią, kokia yra jų širdis - juodą. Bet tik ne ex padrė Dylanas O'Brienas. -Ir ačiū Dievui, kad nemirei. Ar tavo kulinariniams sugebėjimams, nežinau, - pats nusijuokia ir pasisukioja ant kėdės, kad linksmiau būtų. -Surizikuosiu, tik turiu vieną prašymą, nekepk blynų. Po Barselonos aš jų jau sotus.. - atsidūsta nutaisydamas kažkokią keistą grimasą veide, lyg norėdamas primest liūdną, bet kad per daug juokinga buvo, tai ir susisuko kažkaip belekaip.
Atgal į viršų Go down
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
375
PRANEŠIMAI :
9999
VEIKĖJO AMŽIUS :
37

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   13th Balandis 2015, 23:26

Tai gal ir gerai, kad Dobrev nepradėjo iškart klausinėt čia jo, nes neaišku, kokios reakcijos būtų sulaukus, jei O'Brienas nenori nė girdėt tokių ar panašių klausimų. Išgirdus, kad ir jis geria kavą su pienu, įpila į antrą puodelį jo ir padeda pokelį į šaldytuvą atgal. Po kelių akimirkų ištiesia kavos puodelį vaikinui ir šypteli. Pastebėjus, kaip jis sukiojas ant kėdės lyg mažas vaikas, pati tik nusijuokia ir gurkšteli kavos.- Jokių blynų,- pritariamai linkteli keletą kartų ir vėl atsidaro šaldytuvą.- Tadaa..gausi kiaušinienės,- labiau sau nei jam pasako ir išsiėmus reikalingus produktus pradeda gamint. Ne esmė, kad ir tai kažkoks pusryčių maistas, vis ne blynai. Galiausiai prikepus kokį kalną kiaušinienės, prikrauna dvi pilnas lėkštes ir padeda ant stalo. Pasiėmus savo kavą, kurią ant spintelės palikus buvo, įsitaiso priešais O'Brieną.- Reik tikėtis, kad ir tu nemirsi nuo mano maisto,- rimtu veidu į jį žiūrėdama pasako ir galva palinksi.- O beje, eisi į iškylą?- prisiminus, kad rytoj vyksta iškyla prie ežero jos sisterės ir brolio bday proga, paklausia. 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   13th Balandis 2015, 23:42

Paėmęs kavos puodelį padėkoja jai ir išgeria visą iškart, ignoruodamas tą faktą, kad kava vis dar karšta buvo. Tikrai ne karštesnė nei pragaro liepsnos, kuriose jis degs po mirties už visas savo nuodėmes. Atsidūsta su palengvėjimu, kai Nina praneša, kad jokių blynų nebus ir jis gaus kiaušinienės. Jeigu labai pasiseks - neužnuodytos. Žiūrėdamas kaip Dobrev gamina, padrė vis dar sukinėjasi ant kėdės, smagu jam čia, nes bažnyčioj tokių linksmų kėdžių jie neturėjo.Tačiau ant stalo išdygus dviems kalnams kiaušinienės pagaliau nustoja. -Žiauriai padrąsinantys žodžiai. Aš irgi tikiuosi, kad nemirsiu, noriu dar pagyventi metelius kitus, - pavarto akis ir nusijuokęs pasiima įrankius, t.y. šakutę, nes nesiruošį pjaustyt kiaušinienės. -O neturi duonytės kokios? - kilsteli dar antakį ir nelaukdamas jos atsakymo paragauja. -Nevermind, čia ir be duonytės labai skanu, thumbs up, - sumurma dar ir toliau valgo, kol išgirsta jos klausimą, trumpam sustoja. -Eisiu.. bet neturiu dovanos, tai jei ką mes kartu kažką dovanojam and I don't even care kaip tai gali atrodyti iš šono, - gūžteli pečiais ir grįžta prie kiaušinienės, kol greitai jos visai nebelieka. -Pripažinsiu, nesitikėjau, kad tu dar ir gaminti moki. Maniau gražios moterys su virtuve nieko bendro neturi, - šypteli jai, čia beveik komplimenetą pasakė.
Atgal į viršų Go down
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
375
PRANEŠIMAI :
9999
VEIKĖJO AMŽIUS :
37

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   15th Balandis 2015, 21:35

Kiek kilstelėjus abu antakius stebėjo, kaip jis susipylė gerklėn(tiesiogine ta žodžio prasme) ką tik paruoštą kavą. Pati visada belekaip ilgai kavą gerdavo, aišku, ji dažniausiai atšaldavo Ninai vos tik įpusėjus, bet oh well. Gaila, kad Dobrev kepdama kiaušinius nematė, kaip linksmai laiką leidžia Dylanas, nes vaizdas, ko gero, būtų buvęs superinis. Bet, tikėkimės, O'Brienui teks dar ne kartą jos virtuvėj apsilankyt ir ant smagosios kėdės pasėdėt. Ar, tiksliau, pasisukt. Po jo žodžių tik nusijuokia ir gūžteli pečiais, kažkaip nedrįso sakyt, kad bus labai skanu, nes negamino jau ilgą laiko tarpą nieko, tai baiminosi, kad jos gaminimo skillsai bus visai suprastėję, net kai ir taip nebuvo kažkokie stebuklingi. Išgirdusi, kad Dylanui dar ir duonytės prireikė, jau stojosi eit ir atnešt, nes buvo įsitikinus, kad turėjo tokios, bet laiku išgirdo jo sekančius žodžius tai vėl klestelėjo atgal.- Ačiū, džiaugiuosi,- nusijuokia žvelgdama kaip jis valgo. Truputį atrodo kaip savaitę nemaitintas, bet ką čia gali žinot, blynų nedaug ten valgymui buvo, o daugiau turbūt nelabai yra kam jį pamaitint, kai bažnyčią paliko. Ilgai nežiūrėdama taip, pati pradeda valgyt. Po jo žodžių apie dovaną tik sukrizena ir palinksi galva, ką jau čia darysi dabar, o Amberė anksčiau ar vėliau vis tiek sužinos gi apie jos santykius su ex kunigu. Keista, kad jau dabar nežino, matyt nesilanko ji tekilos pasaulyjeeeee. Ar kaip ten tas puslapis vadinas.. Baigusi valgyti ir kaip tik tuo metu išgirdusi tokį komplimentą iš jo lūpų, tik nusišypso.- Daug dar sužinosi,- pakreipdama galvą į šoną pasako ir palinksi, norėdama tik patvirtint savo pačios žodžius. Galiausiai pakyla iš savo vietos, paima abi lėkštes ir įdeda jas į indaplovę, tikrai nesiruošė čia dabar stovėt prie kriauklės ir indus plaut, į bday juk reik ruoštis.- Tu palauk čia, arba gali ir svetainėj, aš tuoj grįšiu, einu persirengsiu,- tai pasakius dar šypteli ir nuskuba į kambarį, ir taip vėluoja. 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   15th Balandis 2015, 22:02

Laukia Ninos
Atgal į viršų Go down
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
375
PRANEŠIMAI :
9999
VEIKĖJO AMŽIUS :
37

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   15th Balandis 2015, 23:51

Persirengus ir susiruošus į iškylą, pasiėmus dovaną, prie kurios dar prirašė ir Dylano vardą, sugrįžta atgal į virtuvę. Nei kiek nenustebo, radus Dylaną toj pačioj vietoj, ir nusprendė, kad reiks vieną tokių kėdžių jam padovanot kokia artimiausia proga. O gal pabus labai gera ir be jokios progos padovanos. Nes nežinojo, ar kunigystės metimas yra tinkama proga dovanoms teikti.- Na, aš pasiruošus, galim eiti,- sustojus tarpdury pasako ir laukia, kol jis teiksis pakilti nuo stebuklingosios kėdės. Bijojo, kad per tiek laiko ir apsigalvojęs bus. Sulaukus, kol jis pakilo, nueina kartu su juo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
375
PRANEŠIMAI :
9999
VEIKĖJO AMŽIUS :
37

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   26th 05 2015, 18:52

Atėjusi čia Dobrev dar nusprendžia užvalgyt kažko, ne esmė, kad tuoj miegot ruošėsi eiti(or not). Atsidariusi šaldytuvą apžiūri, kokių produktų turi, o po kelių minučių jau darėsi vaisių salotas. Prie jų dar išsispaudė sulčių ir viską susirinkusi išėjo pro duris į terasą, nes dar mažai gamtoj prisibuvo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   26th 05 2015, 19:51

Atėjusi į virtuvę užkaičia virdulį pirmiausiai ir spintelėje susiranda du puodukus, mat Nina irgi tikriausiai kavos gers, beveik visuomet geria, o jei ne, tai Amber išgers du. Atsirėmus į spintelę ilgesingai žiūri į kėdę prie stalo, nes baisiai kojas beeinant paskaudo ir prisėst norisi, tačiau tie keli žingsniai iki kėdės blondinei dabar atrodė kaip neįveikiamas atstumas.
Atgal į viršų Go down
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
375
PRANEŠIMAI :
9999
VEIKĖJO AMŽIUS :
37

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   26th 05 2015, 20:00

Atpėdinusi Amberei iš paskos, nenuleidžia nuo jos akių, nes vis laukia tos palūžimo akimirkos, kuri, jos nuomone, neišvengiamai artėja. Kadangi labai zjbs sisterė buvo, tai pastebėjo tą Amber žvilgsnį į kėdę ir prie jos priėjus kone nuvedė blondinę ir pasodino ant jos. Tada, virduliui užvirus, pabaigia daryti kavą, kurią ji buvo pradėjusi, ir abu puodelius nuneša ant stalo. Įsitaisiusi priešais mrs James, pastumia vieną puodelį jos link.- How?- galiausiai po kokių penkių minučių tylos paklausia nebeiškentusi. Nors nujautė, kad sisterė neturi didelio noro pasakot čia visko, bet rūpėjo gi Ninai, ji ne Bilson.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   26th 05 2015, 20:22

Ninai pasirodžius virtuvėje ir nuvedus ją ant kėdės, vos girdimai tarsteli ''ačiū'', nes toks sisterės poelgis irgi prie ašarų privedė Amberę, jau net pamiršus buvo, kad Dobreva tokia gera gali būti, kai to reikia. O dabar tikrai reikėjo. Belaukdama kol sisterė kavą padarys, apsidairė po patalpą, nes net nežinojo, kad čia remontas padarytas, tikrai baisiai seniai buvo. Gavusi puodelį linkteli šypteldama Ninai, čia maždaug padėkojo. Iš tikrųjų eidama į virtuvę svajojo apie airišką kavą, tačiau dabar vos pagalvojus apie viskį pykint pradėjo, tad net ir neklausė, ar Nina tokio turi. Trečdalį puodelio spėjo nugerti kol Ninos klausimo sulaukė, ir tik atsiduso. Nesistebėjo, kad sisterė tiksliai žino, kas ir kodėl nutiko, todėl iškart perėjo prie šiuo metu svarbiausio klausimo. -Besikraustant jis spintoje rado Jessio marškinėlius, matyt buvo ten palikęs o aš pati nepastebėjau. Taigi, viską jam papasakojau, - gūžteli petukais ir vėl puodelį apsikabina. Kažkodėl jautėsi beprotiškai pavargusi, turbūt visas tas verkimas išsekino.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: VIRTUVĖ IR VALGOMASIS   

Atgal į viršų Go down
 

VIRTUVĖ IR VALGOMASIS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Rachel Meghan Markle-