NAMAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
375
PRANEŠIMAI :
9999
VEIKĖJO AMŽIUS :
37

RašytiTemos pavadinimas: NAMAS   30th Kovas 2015, 21:12


Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS   30th Kovas 2015, 21:48

Kadangi norėjo, jog tokias naujienas Nina išgirstų iš paties ex padrės, o ne perskaičiusi kokiame nors "Artistry Times", tiesiu taikymu vairuotojui liepia važiuoti čia, o ne į naujuosius namus. Ne telefonu tokias žinias pranešinėti reikėjo, o ir šiaip Dylka baisiai svajojo pamatyti Dobrevą. Pasakęs vairuotojui, kad jo nelauktų, išlipa iš limuzino ir patraukęs prie durų nuspaudžia skambutį. Ir nors tas skambutis normalus buvo, O'Brienui galvoje kažkodėl pasigirdo bažnyčios varpai.. paranoja tikriausiai, matyt naujo gyvenimo pradžia bus kiek sunkoka.
Atgal į viršų Go down
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
375
PRANEŠIMAI :
9999
VEIKĖJO AMŽIUS :
37

RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS   30th Kovas 2015, 22:04

Dobreva iš oro uosto tai tiesiu taikymu namo važiavo, nes remontas buvo nebaigtas, kai į Barseloną išsiruošė tai buvo įdomu pamatyt, kas iš jos namo padaryta bus. Apžiūrėjus kiekvieną kampelį ir pasidžiaugus statybininkų ir interjero dizainerių atliktu darbu, išsimaudė, persirengė ir jau ruošėsi eit į virtuvę kažko užkast, kad jau pas kaimynę į įkurtuves pakviesta nebuvo, bet kaip tik tuo metu skambutį į duris, kuris visiškai nepriminė bažnyčios varpų realiai, išgirdo ir nuskubėjo prie durų. Kadangi puikiai žinojo, ką už jų išvys, tai nesivargino ir per jokią akutę nežiūrėjo, iškart atlapojo duris iki pat galo. Labai jau knietėjo sužinot, ką dabar O'Brienas pasakys jai. Tikėjosi, kad tai nebus kas nors iš serijos "sori, apsirikau, visgi liksiu kunigas".- Labas,- po kelių akimirkų ištaria, ir jai visiškai nesvarbu, kad jiedu sveikinosi jau šiandien.- Užeeik,- po sekundės priduria ir pasitraukia nuo durų. 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS   30th Kovas 2015, 22:37

Belaukdamas, kol jam bus atidarytos durys, Dylanas mintyse repetavosi visą kalbą, viską, ką norėjo Ninai pasakyti. Norėjo paaiškinti jai, kad mergina įkvėpė jam naują aistrą gyvenimui ir dar nepažintiems jo malonumams, kad jos dėka O'Brienui atsivėrė akys, kad jis suprato iš gyvenimo norintis daugiau, nei nuolatos supančių bažnyčios sienų ir nesibaigiančių maldų. Net buvo viską taip gražiai ir suprantamai sudėliojęs, kad po jo pareiškimo Dobrevai neatsirastų net mažiausias kaltės jausmas, jog padrę iš doros kelio išvedė, buvo atradęs tą aukso viduriuką, kaip paaiškinti, kad čia jos nuopelnas, bet ne ji pagrindinė priežastis buvo. Bet tuomet atsivėrė durys ir Dylka pamatė Niną. Ir visos mintys staiga išgaravo iš galvos, burna išdžiuvo, o kaktą išpylė šaltas prakaitas. -Aš nebe kunigas, - sugeba sumurmėti tik tiek, ir tai net ne Dobrevai į akis, bet į jos kojas žiūrėdamas, bet pati kalta, kad tokius trumpučius šortukus užsidėjo, gi žino, kad čia jo silpnybė.
Atgal į viršų Go down
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
375
PRANEŠIMAI :
9999
VEIKĖJO AMŽIUS :
37

RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS   30th Kovas 2015, 22:49

Tikrai gaila, kad Dylanui taip ir neteko tos kalbos garsiai išsakyt, mat Nina būtų net susigraudinus turbūt po tokių gražių žodžių. Na ką, dabar išgirdus tuos tris žodžius iš jo lūpų, tik kilsteli abu antakius iš tos nuostabos ir vos ant spintelės, esančios prie durų, neprisėda. Ta prasme, labai laukė ji šitos naujienos, bet sulaukus truputį iš vėžių išmušta buvo, viskas taip staigiai čia įvyko. Žinojo Nina, kad tai yra didžiausia padrės, dabar jau ex, silpnybė, bet nu ji tikėjosi visai ne tokios naujienos, tai galvojo gal tai pakeis Dylano mintis. Galiausiai po kokių penių minučių tylos, ištiesia ranką jo link ir pirštu pakelia jo galvą, nu kad į akis jai žiūrėtų tipo.- Ką?- galiausiai ir pati sugeba išlement tik tiek. Net mažiau nei pats O'Brienas, bet net ir geriausiuose sapnuose nebuvo sapnavus, kad visa tai įvyks taip greitai. Dėl to iš nuostabos ir kalbos dovaną, matyt, praradus bus. Ir šiaip, kad jau neišgirdo tos įkvepiančios vaikino kalbos, tai kaltės jausmas taip graužt pradėjo ją, kad net stovėt sunku darėsi. Ta prasme, ji juk atėmė Dylaną iš visų Artistro tikinčiųjų(ar bent apsimetančių tokiais) moteriškių..
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS   30th Kovas 2015, 23:53

Dylanas ir pats nemanė, kad viskas taip greitai įvyks, bet Ispanijos saulė praskaidrino jo mintis, tai irgi labai prisidėjo prie jo sprendimo. Ir norėjo, kad Nina apie tai sužinotų pirmoji. Gal kam ir būtų keista, kad jie čia penkias minutes tyloj prastovėjo, tačiau priežastys turėtų būti suprantamos - Dobrevą lengvas šokas ištiko, na o O'Brienas.. jam tiesiog patiko kojos. Yra trys dalykai į kuriuos galima žiūrėt ir niekada neatsibostų: liepsnojanti ugnis, tekantis vanduo ir besiparkuojanti moteris. Dylkos sąrašas pasipildė ir ketvirtuoju - Ninos kojomis. Galiausiai jų abiejų akims atsidūrus viename lygmenyje, padrė išspaudžia šypseną nervingą, mat kiek nerimavo dėl jos reakcijos. -Aš nebe kunigas, su bažnyčia baigta, - žiauriai išsamiai paaiškina, bet dabar jokių mandresnių sakinių nesuformuluoja jo smegenys. -Ar kvietimas užeiti vis dar galioja? - kilsteli antakį, jam tai iš tikrųjų nelabai didelis skirtumas yra, gali ir tarpduryje šnekėtis, oras gi geras.
Atgal į viršų Go down
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
375
PRANEŠIMAI :
9999
VEIKĖJO AMŽIUS :
37

RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS   31st Kovas 2015, 00:06

Dar būtų galima bandyt aiškintis, ar tikrai tik Ispanijos saulė jam čia pagelbėjo, o ne tai, kas vyko po ta deginančia saule. Bet Nina dabar nesiruošė čia jo kamantinėt, juk žinojo, kad anksčiau ar vėliau tai vis tiek įvyks. Na, gal ne tiek žinojo, kiek tikėjosi. Ir net jei ji kalta dėl to buvo, mergina buvo pasiryžusi iškentėt visas pragaro liepsnas. Dobrev tai tikrai galėtų ginčytis dėl visų trijų tų dalykų, kiekvienam rastų išimtį, kada nesimėgautų tokiu vaizdu, bet nereikėjo čia dabar veltis į tokias bereikšmes diskusijas, o ir šiaip, niekas nebuvo išsakyta garsiai.- Taip greitai?- vis dar tokiu pačiu šoko pilnu veidu paklausia, vis dar negali patikėt, kad jiems nebereiks slapta susitikinėt klausykloj ar už bažnyčios kampo. Po jo klausimo kiek atsipeikėja ir kone įtempia jį vidun.- Taip taip, žinoma,- linksėdama galva dar priduria, nes to, kad įvilko Dylaną vidun buvo tikrai per mažai.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS   31st Kovas 2015, 11:55

Na taip, ne tik pati saulė padėjo. Dylanas liko sužavėtas pusryčiais ir suprato, kad ir pats kada nors nori sukurti šeimą, kuri vieną dieną išsižudytų prie vakarienės stalo. O jei iš tikrųjų, tai jis tikėjosi, kad į giminių susibūrimus įneš šiek tiek dvasingumo ir tie nuolatiniai kivirčai pasibaigs. Va kad ir dabar, vos per vieną namą jau kaupėsi dar viena audra, tačiau šiuo metu O'Brienas per daug užsiėmęs buvo. Į Ninos klausimą tiesiog atsako linktelėjimu ir nieko daugiau pasakyt nespėja, nes yra įtempiamas vidun, aišku uždaro ir duris paskui save, nes ne troleibuse gimė (vienuolyne). Nutaręs pasinaudoti Dobrevos svetingumu, nueina kartu su ja į virtuvę, nes kokia dar geresnė patalpa visam name gali būti rimtiems pokalbiams.
Atgal į viršų Go down
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
375
PRANEŠIMAI :
9999
VEIKĖJO AMŽIUS :
37

RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS   20th Balandis 2015, 21:37

Išeina su Dylanu, išsikviečia taxi ir nuvažiuoja ežero link.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS   26th 05 2015, 18:35

Pagaliau privažiuoja Dobrevos namus, ir Dylka pirmas iššokęs iš automobilio padeda išlipti ir Ninai bei palydi ją iki durų, nes tikras džentelmenas yra. Et, kaip kartais netikėtai gali pasisukti gyvenimas, rodos kątik buvai kunigas, o dabar jau džentelmenas. -Pasikartosiu dar kartelį, that was fun. Ir kad ir kaip norėčiau, jog pakviestum mane puodeliui arbatos, turiu važiuoti namo, dar daug reikalų nesutvarkytų liko. Tačiau tikiuosi, kad greitai pasimatysime, - pasako šypsodamasis ir užkiša pasileidusią plaukų sruogą Ninai už ausies. Žino, kad rizikuoja, jog pradėjęs gali nebesustoti, tačiau pasilenkęs vis tiek pabučiuoja merginą ir atsitraukia gerokai vėliau nei po kelių akimirkų. -Sudie, - tarsteli ir nuėjęs atgal iki automobilio įsėda į jį ir nuvažiuoja.
Atgal į viršų Go down
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
375
PRANEŠIMAI :
9999
VEIKĖJO AMŽIUS :
37

RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS   26th 05 2015, 18:48

Apdovanoja akinama šypsena Dylaną, kai šis padeda jai išlipti ir iki durų palydi. Tačiau, kaip greit paaiškėja, nėra čia ko labai džiūgaut, mat O'Brienas net nesiruošė užeit vidun, kaip Nina iš pradžių tikėjosi. Bet nosies labai nenukabina, juk žinojo, kad susitikt galės tikrai greitu metu.- Būtinai,- palinksėdama galva dar patikina tuo ir expadrę, ir save pačią, o po bučinio vėl išsišiepia kaip kvailelė ir, palaukus, kol automobilis dings iš akiračio, įeina vidun.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS   26th 05 2015, 19:15

Po melejono metų kelionės galiausiai pasiekia sisterės namą. Truputį neapskaičiavo atstumo Amberė, tai atėjo jau visiškai nuo kojų nusivariusi, seniai lankė Dobrevą, pamiršus jau buvo, kad ne taip ir arti ji gyvena. Žinoma, tik paspaudusi durų skambutį pasvarstė apie tokią galimybę, kad gal jos išvis namie nėra, bet čia nieko nuostabaus, Heard gi visad pirma padaro, tada pagalvoja. Mąstydama, kur reikės dėtis jeigu Ninos nebus namie, dar kartą paspaudžia skambutį.
Atgal į viršų Go down
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
375
PRANEŠIMAI :
9999
VEIKĖJO AMŽIUS :
37

RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS   26th 05 2015, 19:22

Akimirką dar norėjo ir persirengt nubėgt, bet pagalvojo, kad gali truputį užtrukt, kol išsirinks, ką čia tokio apsirengt galėtų, tai iškart prie durų patraukė. Tačiau jas atidarius ir išvydus sisterę labai nustebo. Ta prasme, Amberė atsitraukė nuo Theo, o tai jau gero negalėjo reikšti šiuo metu. Pastebėjo, žinoma, ir užverktą blondinės veidą, kas tik patvirtino jos mintis.- Kas atsitiko?- nieko nelaukus paklausia ir įsitempia sisterę vidun. Neduok Dieve pratrūks čia ant slenksčio, iškart super tekiloj straipsnis apie yrančią santuoką atsiras, o gal čia net ne tame problema.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS   26th 05 2015, 19:49

Jau buvo betraukianti telefoną iš kišenės ir norėjo skambinti Danieliui, klaust gal bent tas namie randasi, tačiau kaip tik tuo momentų atsidarė durys ir pasirodė Nina. Neprasprūdo Amberei pro akis ta sisterės nuostaba, tačiau nieko keisto, mat ir pati Heard negalėjo prisiminti kada paskutinį kartą taip iš oro aplankė Dobrevą, ir dar ne su Theo pašonėje. Joms abiems atsidūrus viduje, Gintarėlis tik giliai atsidūsta. -Luktelėk kelias minutes, man reikia susikaupti prieš išgirstant iš tavęs ''I told you so''. Ir gal galim pasidaryti kavos? Aš noriu kavos, - pasako ir nelaukdama kol Nina atsakys nueina tiesiai į virtuvę.
Atgal į viršų Go down
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
375
PRANEŠIMAI :
9999
VEIKĖJO AMŽIUS :
37

RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS   26th 05 2015, 19:54

Būtent, Dobrev irgi niekaip nebeprisiminė tų gerų laikų, kai jos dažniau susitikdavo ir tai nekeldavo tokios nuostabos, kokią Nina jautė dabar. Vos išgirdusi tą pirmąjį sisterės sakinį suriša galus ir supranta, kokia proga čia Heard apsilankė. O supratusi tai dar ir išsižioja, nes tai sukėlė dar didesnę nuostabą nei jos apsilankymas čia. Nespėjus net nieko paklaust, nuseka paskui sisterę į virtuvę.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: NAMAS   

Atgal į viršų Go down
 

NAMAS

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Rachel Meghan Markle-