namas/įėjimas/išėjimas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Margot Elise Robbie
KREDITAS :
lafaverte &champagnemami
REPUTACIJA :
421
PRANEŠIMAI :
1230
VEIKĖJO AMŽIUS :
33
Margot Elise Robbie
i'm a wanderess, i'm a one night stand, don't belong to no city, don't belong to no man

namas/įėjimas/išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: namas/įėjimas/išėjimas   namas/įėjimas/išėjimas Empty28th Kovas 2015, 00:02

namas/įėjimas/išėjimas Tumblr_nh7sfuxIWH1qix0dvo1_1280_zpszfwchno4
Atgal į viršų Go down
Margot Elise Robbie
KREDITAS :
lafaverte &champagnemami
REPUTACIJA :
421
PRANEŠIMAI :
1230
VEIKĖJO AMŽIUS :
33
Margot Elise Robbie
i'm a wanderess, i'm a one night stand, don't belong to no city, don't belong to no man

namas/įėjimas/išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: namas/įėjimas/išėjimas   namas/įėjimas/išėjimas Empty28th Kovas 2015, 00:26

Pėstute atvaro iki namų, atsirakina vartelius ir nueina prie durų, kurias taip pat atrakina ir galiausiai atsiduria namuose. Mintims vis dar nesusidėliojus galvoje tyliai atsidūsta, nes tikrai seniai kažkas buvo taip sujaukęs jos dieną. Nusiauna heelsus ir pasideda skrybelę, o tuomet nueina koridorium.
Atgal į viršų Go down
Margot Elise Robbie
KREDITAS :
lafaverte &champagnemami
REPUTACIJA :
421
PRANEŠIMAI :
1230
VEIKĖJO AMŽIUS :
33
Margot Elise Robbie
i'm a wanderess, i'm a one night stand, don't belong to no city, don't belong to no man

namas/įėjimas/išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: namas/įėjimas/išėjimas   namas/įėjimas/išėjimas Empty29th Kovas 2015, 22:22

Eidama koridorium jau išsikviečia taksą, nes nenorėjo pati vairuot, visgi planavo bent šiek tiek išgert. Susiranda heelsus ir apsiauna juos, tuomet dar žvilgteli į save veidrodyje ir pamačius pro langą, kad taksas atvažiavo, išeina iš namų, užrakina duris ir įsėdus į automobilį pasako adresą bei išvažiuoja.
Atgal į viršų Go down
Margot Elise Robbie
KREDITAS :
lafaverte &champagnemami
REPUTACIJA :
421
PRANEŠIMAI :
1230
VEIKĖJO AMŽIUS :
33
Margot Elise Robbie
i'm a wanderess, i'm a one night stand, don't belong to no city, don't belong to no man

namas/įėjimas/išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: namas/įėjimas/išėjimas   namas/įėjimas/išėjimas Empty13th Balandis 2015, 16:01

Kiaurai permirkusi galiausiai pasiekia namus ir greitai susiradus raktus delninukėj įeina vidun, nusiauna kablus ir patraukia vonios link.
Atgal į viršų Go down
Margot Elise Robbie
KREDITAS :
lafaverte &champagnemami
REPUTACIJA :
421
PRANEŠIMAI :
1230
VEIKĖJO AMŽIUS :
33
Margot Elise Robbie
i'm a wanderess, i'm a one night stand, don't belong to no city, don't belong to no man

namas/įėjimas/išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: namas/įėjimas/išėjimas   namas/įėjimas/išėjimas Empty13th Balandis 2015, 22:37

Ateina nešina krepšiu ir telefonu užsakinėdama taksą, trumpam pastato krepšį, apsiauna batelius, pasiima tašę ir į ją susimeta visus reikalingus reikmenis. Tuomet pasiima krepšį ir išeina iš namų. Užrakina duris ir sulaukus takso įsėda į jį ir nuvažiuoja.
Atgal į viršų Go down
Margot Elise Robbie
KREDITAS :
lafaverte &champagnemami
REPUTACIJA :
421
PRANEŠIMAI :
1230
VEIKĖJO AMŽIUS :
33
Margot Elise Robbie
i'm a wanderess, i'm a one night stand, don't belong to no city, don't belong to no man

namas/įėjimas/išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: namas/įėjimas/išėjimas   namas/įėjimas/išėjimas Empty10th 05 2015, 23:39

Pėstute atkeliauja iki namų kol dar lietus koks nepradėjp pliaupt, nes Artistre tai nebūtų labai neįtikėtina, orai čia keičiasi kas valandą. Atsirakinus duris įeina vidun, nusiauna batelius ir patraukia koridorium.
Atgal į viršų Go down
Margot Elise Robbie
KREDITAS :
lafaverte &champagnemami
REPUTACIJA :
421
PRANEŠIMAI :
1230
VEIKĖJO AMŽIUS :
33
Margot Elise Robbie
i'm a wanderess, i'm a one night stand, don't belong to no city, don't belong to no man

namas/įėjimas/išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: namas/įėjimas/išėjimas   namas/įėjimas/išėjimas Empty23rd 05 2015, 21:16

Eidama link durų išsikviečia taxi telefonu, atėjusi apsiauna batelius ir dar šiek tiek pasitvarko prieš veidrodį. Galiausiai išeina iš namų ir įsėdus į atvažiavusią taxi nuvažiuoja.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

namas/įėjimas/išėjimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: namas/įėjimas/išėjimas   namas/įėjimas/išėjimas Empty

Atgal į viršų Go down
 

namas/įėjimas/išėjimas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» Įėjimas/Išėjimas
» Įėjimas/Išėjimas
» Įėjimas/Išėjimas
» Įėjimas/išėjimas
» Įėjimas/išėjimas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Margot Robbie-