Staliukai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
REPUTACIJA :
556
PRANEŠIMAI :
14860
VEIKĖJO AMŽIUS :
26

RašytiTemos pavadinimas: Staliukai   9th Lapkritis 2014, 15:23


_________________
   
 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://artistry.forumlt.com
avatar
VARDAS :
G6
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
381
PRANEŠIMAI :
5077
VEIKĖJO AMŽIUS :
32
And you should know if I could
I'd breathe you in every single day

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   30th Gruodis 2015, 15:04

(tingiu rašinėti ten per tas visas aikšteles ir t.t. tai rašau čia iškart)

Kadangi penktadienio vakaras - tai kaip ir priklauso, namie sėdėti geriau nereikia. O ir šiaip, juk jau savaitės pradžioj Dianna buvo suplanavusi šiandien eiti į muzikos klubą, kadangi gros viena iš mėgstamiausių merginos grupių. Žmogaus, su kuriuo eis pasiklausyt muzikos, ilgai ieškoti nereikėjo. Po pirmo jų pasimatymo pub'e Agron su Cox dabar dažniausiai tik ir eina į tokias vietas. Toks vos ne susitarimas, kad kartu visas panašias Artistro vietas aplankys ir įvertins.  
Agron kaip ir įprastai atėjo pirma. Įpratusi yra bent dešimt minučių anksčiau pasirodyti. Įėjusi iškart susirado jau užrezervuotą staliuką, kadangi šiaip sugalvojus ir užėjus turbūt nelabai įmanoma būtų rasti vietos, ir atsisėda. Nusivilkusi paltą padeda jį ant gretimos kėdės ir užsidėjusi koją ant kojos pradeda dairytis. Gan seniai buvo, tai akimis perbėgusi aplinką įvertina, kas po paskutinio jos apsilankymo pasikeitė. Nors iš esmės viskas atrodė taip pat.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
254
PRANEŠIMAI :
3746
VEIKĖJO AMŽIUS :
29
I know I'm not a winner,
I'd be winning with you

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   30th Gruodis 2015, 21:29

Nors paprastai niekad neabejodavo savo punktualumu, susipažinus ir jau nebe pirmą sykį susitinkant su Dianna, vyrukui tokia nemaloni mintis vis gi praplaukia. Nežinojo, kas sugalvojo, kad vėluoti gali būti madinga, nes tai tikrai nebuvo pats Cox. Na, neretai išeidavo taip, jog lenktyniaudavo su laikrodžiu ir atkeliaudavo laiku tik nemenkai paprakaitavęs, bet dažniausiai susiplanuodavo viską taip, jog atvyktų pačiu laiku ir neliktų šitaip sušilęs, o kaip tik net atsipalaidavęs, tad nenuostabu, jog ir dabar Charlie pasirodė gal tik pora minučių prieš susitartą apvalią valandą.
Sulaukęs pasiūlymo susitikti, daug nedvejojo, nors grosiančios grupės ir visai nežinojo. Laiko juk buvo užtektinai, kad neapsikiaulintų ir internete pasiklausytų keleto garsiausių dainų, kad turėtų idėją, į ką veliasi ir šiaip nebūtų pasyvus, kaip iš medžio iškritęs, nes pripažinkim, geriausia koncertų publika yra žmonės žinantys žodžius ar bent jau melodiją. O ir šiaip gi su Agron susitinka. Taip atsitiko ne todėl, kad bijotų apsikritai su ja nebesutikti - tokia baimė dingo vos susitikus antrąkart, bet šiaip jau per tiek laiko pasitikėjo jos skoniu. Tuo labiau, kad ir vieta vėl buvo nauja. Niekad nesikalbėjo apie tai tiesiogiai, bet toks jausmas, kad Cox taip tarsi gauna nemokamą turą po Artistro barus. Ta prasme, pats aprodymas nemokamas, nėra toks kiaulė, kad ir savo sąskaitą suverstų merginai sumokėti. Ir va skubėt nereikia, nes entuziasmą pakankamai aiškų Di balse girdėjo, jog suprastų staliuką esant arba užrezervuotą, arba ji pati jau pačio klubo atidarymo lauktų už durų. Kita vertus, kad čia tai galėjo būt kiauliška, galėjo gi anksčiau ateit ir kompaniją palaikyt tokiu atveju, bet eilinįkart neapgalvojo jis tiek.
Žodžiu, ne iškart pastebi Agron atėjęs jis, ir išvis, kažkaip apsuka ratą, kol ją pamato už nugaros, nors, ko gero, ši specialiai būtų atsisėdus taip, jog jį ateinantį pro duris pamatytų ir pamojuotų, jei situacija to reikalauja. Eidamas link, net nemąstydamas įsijungia šypsenėlę veide ir visai užtektinai prisiartinęs ir kiek palinkęs pasisveikinančiai pakšteli jai į skruostą. Nebe pirmą kartą taip nepasikuklina, o dabar gal net kiek kaltę išperka tokiu gestu, nes va šiek tiek vėluoja. Nesvarbu, jog grupė dar tik apšilinėja ir normaliai negroja - dar spės prisėsti ir bent jau trumpai pasišnekučiuoti apie ką, jau net nebekalbant apie puspinčių užsakymus.

_________________
you can tell me what you want, I know you've done this many times, I've only been here once. growing up did you think you loved anything at all? 'cause I've loved once but it's already started.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://iamquirked.flavors.me
avatar
VARDAS :
G6
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
381
PRANEŠIMAI :
5077
VEIKĖJO AMŽIUS :
32
And you should know if I could
I'd breathe you in every single day

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   31st Sausis 2016, 17:48

Laukiant ateinančio Čarlio laikas visai neprailgo, turėjo mergina apie ką pagalvot, savas problemas mintyse panarpliojo, o ir šiaip, max 10 minučių jo laukė, tai čia net nesiskaito. Kai Cox priėjo arčiau ir pakštelėjo jai į skruostą, Dianna pasveikino su juo plačiai nusišypsodama. Vos tik Čarlis pasirodė ir prisėdo prie jų staliuko, iškart prisistatė ir padavėjas, nešinas dvi alaus puspintės. Dianna leido sau dar prieš ateinant Coxui užsakyti jų "mylimiausio gėrimo". Vos ne tradicija tapo, kad pirmas gėrimas tai jau turi būt pagarsėjęs (na, pagarsėjęs bent jau tarp jų abiejų) alus puspintėse. O jau vakaro eigoje bus galima ir daugiau gėrimų paragauti. Ir šiaip Dianna visai nesijautė taip, lyg per daug savivaliautų užsakydama gėrimų net neatsiklausus. Kažkaip priešingai, tikėjosi, kad Cox labai apsidžiaugs ir bus dėkingas, kad jam atėjus š klubą jo jau iškart lauks ir draugiškai pasitiks graži moteris su puspinte. Ar gali būti geriau?
- labai tikiuosi, kad ta grupė šiandien tiek manęs, tiek tavęs nenuvils. Jau senokai klausiausi jų gyvai, bet girdėjau ne iš kai kurių pažįstamų, kad šiek tiek "nusivažiavo" jų muzika. Bet manau vis tiek geriau pačiam ateit ir įsitikint. Dažnai aplinkiniai tik iš pavydo nesąmones šneka,- nusprendžia iškart pasiteisinti, jei netyčia Čarlis nebus sužavėtas grupės, kurios jie šiandien klausysis, muzikos. Agron gal kelis neigiamus atsiliepimus internete paskaitė, iš kelių draugų girdėjo kandžių replikų, bet jai kažkaip sunku buvo patikėti. Dėl to labai apsidžiaugė, kai pamatė skelbimą, kad jos mėgstamame klube jie koncertuos. Čia vos ne win win situation. Iškart atsirado galimybė Čarlį į dar vieną pasimatymą pakviest, ir va tuo pačiu galės pati paklausyti ir įvertinti ar vis tik progresavo, ar regresavo šiandieninių koncerto dalyvių muzika.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
254
PRANEŠIMAI :
3746
VEIKĖJO AMŽIUS :
29
I know I'm not a winner,
I'd be winning with you

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   31st Sausis 2016, 22:49

Laimė, kad šįkart klubas ir jam jau girdėtas, jei ir nelankytas, buvo, ne užkampis koks, kurio anąkart neaišku kiek laiko ieškojo ir Agron savo nesiorientavimu gerokai prigąsdint gavo. Kita vertus, faina jų tradicija, vis kitur susitikti ir įvertinti vietą, kol greičiausiai visą Artistrą išmaišys ir gaus išsirinkt mėgiamiausią. Aišku, kad Hobitas turbūt ne vien Cox mintyse liks ypatingu, bet jeigu čia būtų ir jo vardu pavadinta picerija, vien iš principo, nesvarbu, kokia baisi muzika, maistas ar aptarnavimas būtų, jam savimeilė neleistų peikt ir nelaikyt geriausiųjų sąraše... Vos prisėdus ir pamatant netoliese padavėją su puspintėm jau nori žiotis sakyti, kad kažkas jų pėdomis seka ar specialiai kopijuoja, bet kai šis jau neabejotinai link jų patraukia, tik dar plačiau išsišiepia.
- Ar aš tau kada nors sakiau, kokia tu tobula? - jau per ąsą apkabinęs delnu šiaip šaltą puspintę, kilsteli ją kone sinchroniškai su antakiais po klausimo. Norėjo iš pradžių suformoluot tokį klausimą platesne prasme, bet kažkaip įtarė, kad bent jau koks gerbėjas tikrai bus bent kokiam twittery apie tai pranešęs, tai suasmenina klausimą. Meilės prisipažinimais dar nesišvaistė, nes jų statusas toks įdomus buvo, va pasimatymai tai kaip draugų susitikimai prasidėdavo, o užsibaigdavo įdomiai visai, bet kadangi taip rimtai niekada apie oficialius santykius nekalbėjo, tai kažkaip tokių dalykų privengė, kaip ir įvardijimų, kad jie pora ar panašiai, nors akivaizdu buvo, kad tikrai ne vien draugai jiedu buvo. Bijojo šiek tiek Charlie iš tikrųjų, ar tik nėra jai jis smagus ir vienas iš daugelio linksmų vakarų praleidimo būdų, bet jokių įtarimų, liudijimų nebuvo, tik šiaip nepagrįsta baimė, jokia jos reputacija jo akyse dar nekritus.
- O tai gerai, jei man nepatiks, galėsiu sakyt, kad degradavo, - radęs tokį truputį savanaudišką siūlo galą, dar nusijuokia, šiaip jau tikėdamasis, kad čia tik pikti liežuviai ar nepatenkinti seni fanai burbauja, kaip dažnai būna, kai grupė neužsistovi vietoj ir bando kažką paeksperimentuot, kas, jo galva, retai būdavo blogas dalykas, tereikia mokėt prisitaikyt. O ir Dianna į tai skeptiškai žiūrėjo, tad palaikyt optimistišką požiūrį nebuvo perdėm sunku.

_________________
you can tell me what you want, I know you've done this many times, I've only been here once. growing up did you think you loved anything at all? 'cause I've loved once but it's already started.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://iamquirked.flavors.me
avatar
VARDAS :
G6
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
381
PRANEŠIMAI :
5077
VEIKĖJO AMŽIUS :
32
And you should know if I could
I'd breathe you in every single day

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   1st Vasaris 2016, 00:32

Dianna nė nedrįstų prieštarauti ir ginčytis, jei Hobitas, nepaisant ilgai trukusios (ir vis dar trunkančios) kelionės po visus Artistro barus, vis tiek taptų jiems pats mėgstamiausias. Ir tikriausiai nė nereikia sakyti kodėl.
Pamačius, kad Čarlis apsidžiaugė išvydęs puspintes, ir pati nusišypso, paidama vieną iš jų į rankas. Žinoma, kitokios reakcijos ir nereikėjo tikėtis, bet vis tiek buvo malonu išgirsti klausimą, kuris, nors ir klausimo forma pateiktas, vis tik Diannai labiau skambėjo kaip konstatuotas faktas.
- nemeluosiu, šiuos žodžius dažnai tenka girdėti, bet iš tavęs - pirmą kartą,- pasako ir pati kilstelėdama puspintę savo, o po to nieko nelaukus gurkšteli. Dianna dažnai svarstydavo, kaip čia dabar jų santykius įvardinti reiktų. Jau ir kvailam buvo aišku, kad nėra jie paprasti draugai, bet pora dar irgi nesivadino. Apskritai Dianna nenorėjo, bent jau kol kas, jokių etikečių jų santykiams klijuoti, bet vis tos aplinkybės ir tam tikros situacijos priverčia. Jau ne viena merginos draugė jos klausė, su kuo ji taip dažnai leidžia laiką ir pan, bet Dianna kažkaip sugebėdavo nukreipti temą ir išvengdavo daugybės klausimų ir diskusijų apie jos ir jos šiandieninio (kaip ir daugelio kitų dienų/naktų) patnerio santykius. Bet draugės dar nieko. Truputi kebliau bus, kai pradės "kažkas iš aukščiau" į jų santykius kištis ir analizuoti, kaip ten kas yra. O taip galiausiai tikrai bus. Juk žmonės, o tuo labiau visa ta nelemta bulvarinė spauda nėra akli. Tikriausiai dėl to į kiekvieną interviu su šiokia tokia baime mergina eidavo. Diannai vis atrodo, kad sekantis klausimas, kurį jai užduos, tai būtent ir bus apie jos bei Cox naujai užsimezgusią draugystę.
Dianna net neabejojus galėtų patvirtinti, kad jai Čarlis tikrai daugiau nei vien tik būdas praleisti linksmai laisvalaikį, kai nesinori namie sėdėti. Apskritai, jei Diannai jis nebūtų patikęs, tai tikriausiai po jų pirmo pasimatymo antras taip ir nebūtų įvykęs. Kažkaip nelinkusi ji artimai bendrauti su žmonėmis, jei jie jos nežavi. Pati Dianna taip pat kartais suabejoja, ar tik ji Čarliui nėra kaip laikina stotelė, kol naujų pažįstamų Artistre susiras. Bet tos abejones būna labai retai. Dažniausiai kai pms'as merginai būna, tada gi atrodo, kad viskas yra blogai.
- na tikiuos, kad viskas bus gerai ir nereiks pripažinti, kad veltui tave čia atsivedžiau,- pasako, irgi bandydama optimistiškas nuotaikas palaikyti. Nors gal kiek ir dviprasmiškai nuskambėjo tie jos žodžiai. Bet pasitaisyti jau kaip ir nėr kada. Nes su lyg paskutiniais jos ištartais žodžiais pasigirsta grupės vokalisto pasisveikinimas ir pirmi pirmos dainos akordai.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
254
PRANEŠIMAI :
3746
VEIKĖJO AMŽIUS :
29
I know I'm not a winner,
I'd be winning with you

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   2nd Vasaris 2016, 18:29

- Dažnai? - dar perklausia su susidomėjimo kilstelėdamas antakius ir taip pat bokalą prieš lūpų prieš paragaudamas alaus. - Koks aš neoriginalus, - silpnai šypteli, sau mintyse priminimą pasirašydamas kažką geresnio sugalvot, nors iš tikrųjų tai nepiktai šaipėsi ir pavyduliavo iš dalies, ar bent jau tokį įspūdį stengėsi sudaryt. Tuo labiau, kai visai nenorėjo, kad Dianna pamirštų, kad tobula yra, bet jau kitų akyse, nes kas čia dabar į jos galvą įlys ir sužinos, ką ji ten apie save mano. O jei tą sakai nuoširdžiai, tai nieko blogo nepadarai, atvirkščiai, pasitikėjimą savimi sukeli, o už tai psichologiškai vargu ar geresnį dalyką įmanoma suteikti. Džiugu, kad ir pakartot to, kaip fakto nereikėjo, Agron protingas žmogus buvo ir taip susiprato. Nors jis visai nebūtų prieš pakartojimą, net jei tai ir nenuskambėtų taip pat natūraliai.
Jeigu interviu kas taip užklaustų, tai greičiausiai atsakytų, kad nežino, kaip viskas yra, bet šiuo metu su vienu žmogumi/Dianna jaučiasi laimingas, čia žiūrint, kaip klasuimas suformuluotas būtų. Ir nei sutriktų greičiausiai, nei sumeluotų, nes ir pačiam jau tokios mintys buvo šovę, nors atsakymo tikrai nerepetavo, tik kartą pagalvojo, nusprendė ką darytų, jei situacija nesikeičia, ir daugiau savęs tokiais klausimais nekankino. Kaip ir statusų klausimu, nes tikrai laimingas tokioj situacijoj jautėsi ir nematė reikalo visko gadinti klausimais tai kas mes dabar? ir leido tiesiog viskam sava vaga tekėti. Net juk ir paklausti, ar yra vienintelis toks dabar artimas draugas jai nepasiryžo, tad jokių pretenzijų ir nereiškė.
Jau būtų kaip ir kažką atsakęs, bet išgirsta mikrofono cyptelėjimą ir vokalisto balsą, tad į garso pusę pasuka galvą, vėliau ir akimis susirasdamas veiksmo vietą. Nusprendžia bent vieną dainą tyloje paklausyti ir įvertinti, o tada jau žiūrės. O ir nemano, kad Di, būdama grupės gerbėja, labai prieštaraus, kad jis nepertraukia kokia nereikšminga kalba muzikos.

_________________
you can tell me what you want, I know you've done this many times, I've only been here once. growing up did you think you loved anything at all? 'cause I've loved once but it's already started.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://iamquirked.flavors.me
avatar
VARDAS :
G6
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
381
PRANEŠIMAI :
5077
VEIKĖJO AMŽIUS :
32
And you should know if I could
I'd breathe you in every single day

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   16th Vasaris 2016, 12:47

- tikrai dažnai, bet man tokį komplimentą dažniausiai sako žmonės, kurie net nepažįsta manęs normaliai, fanai ta prasme, tai nelabai tie žodžiai prasmės turi. Šiaip smagu išgirsti, bet nesureikšminu,- pasako atsigerdama,- nieko tokio, kitą kartą gal labiau pasiseks,- atsako po to, kai Cox save pavadina neoriginaliu. Nu čia vos ne specialiai pasakė, nes ji tai labai mėgsta komplimentus, o būtų visai įdomu kokį originalesnį išgirsti. Tai nusprendžia paerzinti Čarlį, mesdama jam vos ne kaip challenge'ą savotišką.
Dianna tikrai nėra iš tų, kurie labai jau pasitiki savimi ir myli save labiau už viską pasaulyje, bet tikrai nėra ir iš tų, kurios sėdi po šluota, bijo komplimentų išgirsti bei visada save peikia. Yra gan savikritiška, bet su protu. Žodžiu - aukso viduriukas.
Apsidžiaugia, kad išgirdęs prasidedančio koncerto garsus, Čarlis pasisuko į scena ir nusprendė iš tikrųjų pasiklausyti. Dianna dažnai siūlydavo draugams ateiti su ja kartu pasiklausyti grupės dainų, bet visi jos pažįstami tai matėsi, kad čia labiau su tikslu pagerti, o ne "pasikultūrinti" ateidavo. O tai ją labai nervindavo. Juk pastovios kalbos trukdydavo normaliai koncertą stebėti. Aišku, tylėt visada nereikia, netgi smagu dviese stebint dar ir pakomentuoti, įvertinti. Bet kai kalbos nukrypdavo link kvailų juokių ar šiaip beverčių banalių pokalbių, tai merginai nebūdavo labai linksma. Dėl to pastaruosius kelis kartus, kai čia lankėsi, buvo visiškai viena. Čarlis pirmasis, kurį pakvietė po gan ilgo laiko tarpo. Tai gali Cox dabar didžiuotis tuo.
Pasibaigus kelioms dainoms, Dianna užsiverčia savo puspintę ir, supratusi, kad jau nebėra ką gerti, nes klausydamasi muzikos viską išgėrė, pamojuoja padavėjui, paprašydama, kad dar dvi puspintes atneštų. Gal Cox dar nespėjo baigti savo dievų gėrimo, bet kad norės pakartoti Agron puikiai žinojo. Tai geriau jau iš anksto tegu atneša, neaišku kada po to vėl pavyks padavėją pagauti.
- Na, ir kaip?- galiausiai paklausia. Vis tiek jau kelios dainos praėjo, tai Čarlis turėjo susidaryti tam tikrą įspūdį ir nuomonę.

_________________
We both know that it's not
fashionable to love me
But you don't go cause truly
there's nobody for you but me
We could cruise to the blues
Wilshire Boulevard if we choose
Or whatever you wanna do
We make the rules

He used to call me poison
Like I was poison ivy
I could have died right there
Cause he was right beside me
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
254
PRANEŠIMAI :
3746
VEIKĖJO AMŽIUS :
29
I know I'm not a winner,
I'd be winning with you

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   20th Vasaris 2016, 03:58

- Aaa, savaime suprantama, - pritariamai palingsuoja galva į priekį, kadangi per tą neilgą pažinties laikotarpį išsiaiškinę jau, kad tos pačios profesijos atstovai buvo. Greičiausiai apie save mažiau teigiamų komentarų susilaukia nei Dianna, ar bent jau ne tokių kraštutinių, apie tai, koks jis tobulas ir panašiai, tad gal labiau sureikšmindavo tokį dalyką, ypač jeigu asmeniškai kokioj gatvėj išgirsdavo, o ne kai kokiose fanų konferencijose susirinkdavo krūvos žmonių. Niekada tokio dalyko nenuvertino, bet kažkaip visada Cox paprasčiau iš žmonių minios priimti komplimentą, kai taip viską ir atsimeni, kaip pakankamai neišskirtinę žmonių masę, o ne asmenybę. Todėl ir realybėj, artimam žmogui pagyrus, dėl to nė kiek lengviau nebuvo, greičiau jau net atvirkščiai. Ir vis dėlto, kad ir kaip įpratus Di būtų, ir kad ir kiek pats nemėgo teigiamų komentarų priimti (mieliau tvarkydavosi su kritika, nes neveltui sakoma, kad didžiausias žmogaus priešas yra jis pats), tai dabar tą pasakymą tikrai kaip iššūkį priėmė, nes kitus tokiais dalykais apdovanot mėgo. Ypač dėl to, kad pats tikrai tą turi galvoje ir sureikšmina iki to lygio, kad nebenutyli. O ir šiaip, kas niekam grėsmės nekeliančius iššūkius lietė, tai jiems praktiškai niekada neatsipirdavo, nors kitose srityse azartu nepasižymėjo.
Charlie pats niekada nemėgo kai kelis mėnesius laukęs koncerto turi vietoj muzikos pašnekesių klausytis. Taip, kai būna intervalai tarp dainų, ar arti jų pradžios/pabaigos, nieko baisausvieną kitą žodį draugui pasakyti, bet ne ilgiausią diskusiją užvesti. Ir apskritai, jo utopijoj viskas būtų pasakoma taip, jog pašalinis žmogus kaip jis, nieko ir neišgirstų. Kadangi ūgiu neturėjo pagrindo skųstis, galėjo laisvai užleisti į priekį tuo pasigirti negalinčius žmones, problemų tik su pastoviu šnekėjimu ir kameros kankinimu turėjo. Arba stumdymųsi, bet į One Direction ir panašios klausytojų demografijos grupių koncertus nesiverždavo, tad šitą retai patirdavo. Tad vienu žodžiu, kaip visada, savo pavyzdžiu rodė kelią durnesniems. Aišku, dabar koncertas ne kokioj salėj ar klube buvo, tai prie staliukų pasišnekučiuot buvo galima, bet leido kalbą pradėt merginai, pats norėdamas sau nuomonę susidaryti ir netrukdyti to paties ir jai padaryti. Galų gale ne pats tokią išvyką suplanavo, tai kažkaip darkytis nei šis, nei tas, o ir po kelių dainų suprato, kad visai patinka tai, ką girdi, tai liko tik dar viena priežastimi mažiau inicijuoti pokalbį.
Jau bebaigdamas savo puspintę, ir padėdamas ją atgal ant stalo, atgręžia žvilgsnį atgal ties jų staliukų ir pastebi, kad Di netrukus vėl gerti užsako. Nejučiom šypteli dėl tokios jų tradicijos, galų gale, bent jau jį, nežinia, kaip kitus tradicinės orientacijos vyrus, džiugindavo moterys, kurios pačios iniactyvą perimdavo, kai norai abiems pusėms yra aiškūs, o nesilaužo, nes atceit kas nors ką nors blogo pagalvos, kad ne vyras tai padarė. Tiesiog niekada jo damsels in distress nedomindavo, bet ir neteisdavo kitokių pažiūrų, skonio reikalas. O ir jam savaudiškai pagalvojus daugiau lieka pasirinkimo. Not that kad jis jau žmonos ieško būtent dabar, tiesiog šiaip.
-  Na, tikrai neblogai groja, nežinau, ką čia buvai girdėjusi, - laimė, nespėjęs iki klausimo vėl grįžtelėti, nedaug pamąstęs patraukia pečiais, nors ir iš pradžių kiek pasiklausęs iš anksčiau kiek kitko tikėjosi, priprato ir susitaikė su nauju garsu visai be problemų. - O ir puspintės geros visai, - priduria plačiau išsisšiepdamas, nes po ano gesto dar nelabai aišku buvo, apie konkrečiai ji klausė, tai apsidrausdamas į abu dabar šovusius logiškus variantus ir atsakė.

_________________
you can tell me what you want, I know you've done this many times, I've only been here once. growing up did you think you loved anything at all? 'cause I've loved once but it's already started.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://iamquirked.flavors.me
avatar
VARDAS :
G6
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
381
PRANEŠIMAI :
5077
VEIKĖJO AMŽIUS :
32
And you should know if I could
I'd breathe you in every single day

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   26th Kovas 2016, 23:27

Jei atvirai, tai Diannai iš nepažįstamųjų taip pat būdavo lengviau priimti komplimentus. Apskritai, nepažįstamų nuomonės apie save klausytis jai yra daug lengviau, juk jie tik mažą dalelę apie merginos gyvenimą ir asmenybę žino ir gali analizuoti, tai ta jų nuomonė nėra labai jau objektyvi ir nieko jie daug ar tuo labiau baisaus dažniausiai pasako. Bet va išgirsti kažką gero ir gražaus iš artimo žmogaus, ypač to, kuris apie tave žino daugiau negu reikia, visada būdavo malonu. Žinoma, Cox dar nėra toks artimas, kad žinotų visas merginos blogybes ir "gerybes", but we're getting there.
Dianna ir pati yra iš tų, kurie nelabai mėgsta į didelius, masinius koncertus eiti. Jos darbas yra susijęs su viešumu, tai ji didelę dalį savo laiko praleidžia besilankydama įvairiuose renginiuose, dideliuose vakarėliuose, premjerose, koncertuose, todėl  laisvu metu jai tiesiog norisi pasėdėt ramiai  paprastesnėje vietoje ir pasiklausyti galbūt ne visiems žinomos, bet bent jau jai pačiai mylimos ir iki mažiausio kauliuko žinomos bei artimos sielai muzikos. Be to, tie masiniai renginiai jai visada tokie lėkšti ir banalūs atrodydavo. Vien jau dėl to, kad koncertu mėgautis jai dažniausiai trukdydavo masė telefonų, kuriais kiti koncerto žiūrovai siekdavo įamžinti kiekvieną pasirodymo detalę. Per tą jūrą išmaniųjų net neišeidavo normaliai visko pamatyti. Gaila, kad ne visi šiais laikais supranta, kad savo akimis žiūrėti koncertą daug geriau ir tikriau. Ir išvis koks įdomumas ir kokia prasmė eiti į salę, jei vis tiek koncertą stebi per mažą ekraniuką.
Šiaip Agron prie nepažįstamu visada kukli būna, retai kada tos iniciatyvos imasi. Bet taip tik pradžioje būna. Kai artimiau susipažįsta su žmogumi, išsiaiškina koks jo charakteris, kaip galima ir reikia šalia jo elgtis, kad abiems gerai būtų, tada įsidrąsina. Taip buvo ir dabar. Vis tiek jau kiek ilgiau Čarlį pažįsta, tai leidžia sau daryt ką nori. Žino, kad jis nepyks ir pritars, kadangi jų norai dažniausiai sutampa. Ypač kai kalba eina apie puspintes.
- Džiaugiuosi, kad patiko,- atsako nusišypsodama ir tikėdamasi, kad nemeluoja čia jai Cox, norėdamas įtikti ar tiesiog nenuliūdinti,- aš ir galiu pasakyti, kad jie, mano manymu, visai nepablogėjo. Kaip tik manau, kad šiek tiek geriau skamba. Progresas matosi,- atsako ir pati baigia savo puspintę, dar spėdama kilstelėti bokalą (pusbokalį?), išgirdusi Čarlio komplimentą. Tik atėjusi į šį barą/klubą jautė, kad vakaras geras nusimato. Bet tokių gerų puspinčių gavus ir geros muzikos paklausius nuotaika tik dar labiau pagerėjo.

_________________
We both know that it's not
fashionable to love me
But you don't go cause truly
there's nobody for you but me
We could cruise to the blues
Wilshire Boulevard if we choose
Or whatever you wanna do
We make the rules

He used to call me poison
Like I was poison ivy
I could have died right there
Cause he was right beside me
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   

Atgal į viršų Go down
 

Staliukai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Muzikos klubas "Džem'Pub"-