Prekystalis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
REPUTACIJA :
556
PRANEŠIMAI :
14860
VEIKĖJO AMŽIUS :
26

RašytiTemos pavadinimas: Prekystalis   9th Lapkritis 2014, 15:21


_________________
   
 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://artistry.forumlt.com
REPUTACIJA :
64
PRANEŠIMAI :
234

RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   2nd Birželis 2015, 19:16

Įėjęs vidun, Blair iškart prie prekystalio patraukė, nes puikiai žinojo, ko jam reikia. Žinoma, nesusilaikė ir vis tiek sustojo apžiūrėti ir kitų pyragaičių ir tortų, jis tiek laiko nematęs tokių dalykų buvo, kad vien žvilgsniu paglostyti šiuos skanumynus užteko. O ir šiaip, niekad nebuvo didelis saldumynų mėgėjas, tai nebėgo dabar seilė per smakrą. Pamatęs tai, ko jam reikėjo, atsistojo į eilę už senos bobulytės ir ėmė laukti ramiai, kol ši išdėstys savo neeilinį ir visai netrumpą užsakymą.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
REPUTACIJA :
39
PRANEŠIMAI :
317

RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   2nd Birželis 2015, 19:43

Atsidūrusi viduje Nikki nužingsniavo į eilės galą. Šiandien parduotuvė sumušė savo lankomumo rekordus, nes eilėje stovėjo netgi trys žmonės, įskaitant ir ją pačią, tikriausiai vakare kiekviename socialiniame tinklapyje bus galima rasti "Cakes & Ale" šlovinančių straipsnių nuorodas, gal net ir tiek laukti nereikės. Kadangi Reed buvo ganėtinai šiuolaikiška, tai visas jos dėmesys buvo sutelktas į išmanųjį telefoną, nes pas daugelį žmonių dabar buvo toks įsitikinimas, kad jei atitrauks žvilgsnį nuo ekrano, pasaulis tą pačia akimirką sugrius. Tačiau du kartus iš eilės neatsakiusi į klausimus, pateiktus Trivia Crack žaidime, Reed susinervinusi išjungė programėlę ir pagaliau pakėlė galvą. Tai ką pamatė ją gerokai nustebino. Ir ne, ją nustebino ne įmantrus bobutės užsakymas, kuris tiesiog aidėte aidėjo visoje parduotuvėje, bet priešais stovintis vaikinukas. Nors ir buvo tikra tik 99,9% kad čia yra būtent Redfordas, Reed norėjo manyti, kad jį atpažintų bet kur ir kad čia buvo jis. -Jeigu ieškai kažko saldaus, tai truputuką ne ten pataikei. Nors close enough, - iš už nugaros pasilenkusi prie Blair sušnabžda jam ausin.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
REPUTACIJA :
64
PRANEŠIMAI :
234

RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   2nd Birželis 2015, 20:04

Redfordas taip smagiai ir su šypsena klausėsi senolės užsakymo, kad nė neišgirdo, kai į parduotuvę dar vienas žmogus įėjo. Bobulytė kaip tik buvo pradėjusi pasakoti apie savo anūko artėjančias vestuves ir apie tai, kaip negali pakęsti merginos, kurią šis ruošiasi vesti, tai Blair labai susidomėjęs buvo, nes porą metų nieko apie nieką negirdėjo, o čia juk artistras, nenustebtų, jei apie kokį jo pažįstamą kalba eitų. Tai va tuo metu jis ir išgirdo trivia crack skleidžiamus garsus, pats irgi Afganistane kartais jį pažaisdavo, kai laiko turėdavo. Neatsisuko pažiūrėt, kas ten sustojo už jo, nebuvo toks smalsus, užtai jį kitas klausimas labai kamuoti ėmė. Vis negalėjo suprasti, kodėl jam užsukus į šią kepyklėlę, joje exactly trys žmonės visuomet būdavo, su juo pačiu, žinoma. Taip va ir bandė išspręsti šį rebusą, kai išgirdo merginos balsą sau prie ausies ir akimirksniu apsisuko, o veide šypsena atsirado. - Nikki.. nesitikėjau tavęs čia išvysti. Maniau, pyragėliai saldumynų nevalgo, - puikiai supratęs jos užuominą nusišypso mielai. Dar žvilgteli į senolę, bet suvokia, kad ji dar ilgai užsisakinės, tai ir vėl į Reed atsisuka. - Kaip laikasi? Šimtas metų, - vėl prabyla labai banalia fraze, o ir biškeli sumelavo, nes metai tai tik du praėjo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
REPUTACIJA :
39
PRANEŠIMAI :
317

RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   2nd Birželis 2015, 20:23

Nikki jau pradėjo kurti planus tam atvejui, jeigu pairodytų, kad čia visai ne Blair, tačiau nei vienai padoriai minčiai nespėjus į galvą ateiti vaikinas atsisuko ir Reed suprato, kad vis dėlto ji neapsiriko. Patenkinta tuo ką m ato nesusilaikiusi dar nužvelgia vaikiną nuo galvos iki kojų taip visai akivaizdžiai, nes padaryti tai slaptai nebuvo nei galimybės, nei noro. Keista, tačiau ją užplūdo déjà vu, nors buvo įsitikinusi, kad niekada nesilankė šioje parduotuvėje kartu su Redfordu ir apskritai čia niekada nebūdavo daugiau nei dviejų žmonių vienu metu, panašiai kaip ir artistro tūsuose. Į jo repliką, kad pyragėliai saviškių nevalgo atsako tik šypsena. -Laikausi? Visai neprastai, darau ką noriu, einu kur noriu, niekas pernelyg nepasikeitė, - čia taip ne visai subtiliai pahintina, kad vis dar nesuvaržyta jokių santykių yra. -Geriau sakyk kaip pačiam sekasi? Kada grįžai? - kilsteli antakį net neketindama čia dabar pradėt priekaištaut, kad nepaskambino jai vos lėktuvas artistro žemelėj nusileido.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
REPUTACIJA :
64
PRANEŠIMAI :
234

RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   2nd Birželis 2015, 20:39

Blair pro akis nepraslydo tas merginos žvilgsnis ir jis iškart ėmė labai džiaugtis tuo, kad neprarado savo formos, o priešingai, kaip tik ją dar labiau padailino. Ne tik po visokį mėšlą murkdėsi ir karinius pratimus atlikinėjo, bet kiekvieną dieną sąžiningai mankštą darydavo ir net į sporto salę užsukdavo, nes šiais laikais karinės bazės modernios yra, su visais reikalingais dalykėliais. Be to, priešingai nei Liamas, Redfordas sugebėjo ir seselių rasti tame dievo užmirštame kampelyje, o kur dar vietinės.. reikėjo Deividui naudotis proga, ne kiekvienas artistro pilietis juk gali pasigirti, kad su azijiete miegojo, ir dar net ne viena. Žodžiu, dabar Blair buvo pilnai pasiruošęs naujam etapui. O dar Nikki pareiškus, kad vis dar tebėra laisva kaip vėjas, tą etapą iškart panoro čia ir dabar pradėti, prie visų pyragų. Tik dėl senolės susilaikė, nes jai ir taip daug rūpesčių buvo dėl tų nenorimų vestuvių. - Sekasi neblogai, o grįžai šiandien. Tiesą pasakius, tu pirmas pažįstamas žmogus, kurį grįžęs sutikau, net brolio dar nemačiau, - tai suvokęs, nusijuokia ir vėl kaltai į tuos pyragus pažvelgia. Jaučia, kad greitai brolio ir nesutiks, tai kažkaip net sąžinė trumpam užgraužia. - Taigi, ką ruošiesi veikti šiandien? - eidamas tiesiai prie reikalo paklausia, nes abu puikiai žinojo, kokie santykiai juos sieja, o nepasinaudoti proga būtų kvaila, be to, Redfordui čia puiki dovana būtų grįžimo proga.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
REPUTACIJA :
39
PRANEŠIMAI :
317

RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   2nd Birželis 2015, 21:13

Akivaizdu, kad visos Blair pastangos palaikyti gerą formą nenuėjo veltui, nes Reed dabar prieš jį stovėdama visai ne apie bandeles galvojo, na, bent jau ne apie tas, kurios čia buvo pardavinėjamos. Jai ir bobulytė nelabai būtų sutrukdžiusi, tačiau žinojo, kad tokių nuodėmių taip lengvai neišpirktų, nes naujas artistro padrė nebuvo toks atlaidus kaip O'Brienas, ir gražios kojos jam įtakos nedarė, tai teko susilaikyti, bent jau kol kas. -Oho, kokia garbė čia man kliuvo, vis dar nepraradau savo sugebėjimo atsidurti reikiamu laiku reikiamoje vietoje, - nusišypso, šiaip jau dažniausiai reikiamoje lovoje atsidurdavo, bet galimi ir šiokie tokie nukrypimai. Po Redfordo klausimo tik atsidūsta, ir pati truputį kalta jautėsi, kad neaprūpins vargšės Banks spurgomis, tačiau Nikki buvo savanaudė ir jos pačios laimė jai buvo svarbesnė už Semo ar jo įsivaizduojamos nuotakos. -Kad ir ką ruošiausi veikti, tikiuosi, kad mano planai pasikeis, - atsako, nes kai Redfordas į tave šitaip žiūri, tai labai lengva pamiršti ne tik vakaro planus, bet ir savo vardą.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
REPUTACIJA :
64
PRANEŠIMAI :
234

RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   2nd Birželis 2015, 21:28

Visa laimė, kad Reed tokia religinga buvo, galės kada nors kartu su savosiomis ir Blair nuodėmes išpirkti, nes pas vyruką jų buvo daugiau nei bandelių šioje kepyklėlėje, apie kurias Nikki dabar kaip tik negalvojo. Redfordui, deja, taip neišėjo, ir jis vis dar sielvartavo dėl tų Mileso pyragaičių, kurių vargšas taip ir negaus. Na, bent jau ne artimiausiu metu. - Tikiuosi niekad ir neprarasi, nė neįsivaizduoji, kokia laimė dabar tave čia sutikti, - neslėpdamas šios tiesos ištaria, o iš balso tono akivaizdžiai galima suprasti, kad mielai padarytų ją čia ir dabar. Reed patikinus, kad jos planai yra labai lengvai pakeičiami, Blair tik nusišypso žavingai, o kaip tik tuo metu senolė baigia savo apsipirkinėjimą, tai nusprendžia visgi nupirkti ir tuos pyragaičius broliui, nesuges juk, o ir nebereikės vėliau į kepyklą grįžti. Pardavėjai greitai supakavus viską į dėžutę, pats vėl į Reed pasisuka. - Na, galime eiti pakeisti tavo planų, - mosteli ranka išėjo link, numanydamas, kad Nikki tai jau nieko nebepirks, ir dar duris atidaro savo šiandienos damai.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Prekystalis   

Atgal į viršų Go down
 

Prekystalis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Konditerijos parduotuvė "Cakes & Ale"-