Įėjimas/išėjimas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
REPUTACIJA :
556
PRANEŠIMAI :
14860
VEIKĖJO AMŽIUS :
26

RašytiTemos pavadinimas: Įėjimas/išėjimas   9th Lapkritis 2014, 15:21


_________________
   
 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://artistry.forumlt.com
REPUTACIJA :
64
PRANEŠIMAI :
234

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/išėjimas   2nd Birželis 2015, 19:12

Vos grįžęs namo, Redfordas iškart suvokė, kad taip ir nenupirko pyragėlių su romu savo pačiam nuostabiausiam broliui, tad išlėkė iš namų lyg uraganas. Nesėdo už mašinos vairo, šiek tiek bijojo, kad pavažinėjęs tanku dabar nemokės tokio mažo daikčiuko valdyti, tai nusprendė pasivaikščioti. Nė trupučio nepavargęs ir net nesukaitęs pasiekė kepyklėlę jau po dešimties minučių ir užsuko vidun.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
REPUTACIJA :
39
PRANEŠIMAI :
317

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/išėjimas   2nd Birželis 2015, 19:36

Reed tai šiandien vykdė šventą misiją. Kadangi labai gerai sutarė su Banks ir visa širdimi troško, kad ji ir Nikki brolis susituoktų (nes apie įsivaizduojamą jų santuoką nieko nežinojo), tai slapčia padėjo Semui, demonstruodama Elizabethai kokia tobula jų šeima yra ir kaip jai pasisektų, jeigų taptų jos dalimi. Būtent todėl šiuo metu mergina žygiavo į konditerijos parduotuvę, mat Liz namie beskaitydama spurgų su bandelėm užsimanė ir savo norus paskelbė twitterio paskyroje, tad Nikki galvojo, jog taip galėtų maloniai nustebinti moteriškę. Ir jeigu su pardavėja pavyktų susitarti, parūpintų fortune cookie su užrašu liepiančiu tekėti už Claflino. Taigi, toliau kurdama įvairius planus galiausiai pasiekė parduotuvę ir įžengė vidun.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
REPUTACIJA :
39
PRANEŠIMAI :
317

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/išėjimas   2nd Birželis 2015, 22:07

Po tokių Redfordo žodžių, ar tiksliau tono, kuriuo jie buvo ištarti, net ir tas mažas lašelis Reed religingumo pradėjo garuoti, o dar ir bobulytė patalpas apleido kaip tik.. Tačiau Nikki buvo įsitikinusi, kad pardavėja katučių nepaplotų jeigu jie čia abudu vienas ant kito užšoktų ir išniekintų jos kepinius, tai stovėjo dėmesį sutelkusi į savo lygų kvėpavimą, laukė kol Redfordas apsipirks, pati puikiai suvokdama tą faktą, kad pati jau Elizabeth nebenudžiugins šiandien, bet užtai nudžiugins Blair. Užsisvajojusi net kalbos dovaną prarado akimirkai, tad jam vėl prabilus tik linkteli galva vis darr šypsodamasi ir išeina pro duris atidarytas. Apsidairiusi aikštelėje nepamato jokio tanko, tai padaro išvadas, kad ir Redfordas čia pėstute atėjo, o tai sudarė šiokius tokius keblumus, nes eiti iki kažkurio iš jų namų per ilgai užtruktų. -Ir kuo gi pakeisime mano planus? - pasiteirauja vaikino taip, lyg pati dar nežinotų, nors realiai tai turėjo klausti ne kaip, o kur, bet jis protingas yra, turėtų ir pats susivokti.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
REPUTACIJA :
64
PRANEŠIMAI :
234

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/išėjimas   2nd Birželis 2015, 22:33

Na, Elizabeth tikriausiai nelabai nuliūs, negavusi savo spurgų, nes net ir nežinojo, kad tokios ruošėsi pas ją iš tiesų atkeliauti, o ir nudžiuginti ją galėjo Semas, jo sesuo tegu kitais artistro žmonėmis pasirūpina, pavyzdžiui, kareiviais. Pasekęs Reed ir pats išeina į kiemą, susivokia greitai, kad mergina lygiai taip pat kaip ir jis pėsčiomis atėjo, tačiau čia nedidelė problema, nes viešbutis nuo čia vos už poros gatvių buvo. Jau prieš tai Redfordas buvo apgalvojęs, kad pas save nelabai gražu būtų eiti, nes niekad negali žinoti, kada Milesas, ištroškęs pyragaičių, apsilankys. Ir gal dar dėl to, kad brolį norės pamatyti, bet tik gal. O pas merginą eiti kažkaip negražu pirmą kartą, nes Redfordui čia ir panėšėjo į pirmą kartą, visgi, nemažai laiko praėjo po to, kai paskutinį kartą su Nikki išdykavo. - Išpildysime tavo majestic svajones, - taip visai nekukliai numeta užuominą apie tai, kad į vienintelį artistro viešbutį keliaus ir pasisuka ta kryptimi.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas/išėjimas   

Atgal į viršų Go down
 

Įėjimas/išėjimas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Konditerijos parduotuvė "Cakes & Ale"-