Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
avatar
VARDAS :
G6
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
381
PRANEŠIMAI :
5077
VEIKĖJO AMŽIUS :
32
And you should know if I could
I'd breathe you in every single day

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   10th Liepa 2015, 03:24

Dianna šio susitikimo metu visiškai nebuvo panaši į save - elgėsi impulsyviai, neapgalvotai ir vis dėl to mėgavosi kiekvienu šio vakaro, kad ir mažu, vingiu. Tai, kad ji nebuvo panaši į save nereiškia, kad apsimetinėjo kažkuo kitu, galbūt būtų taikliau pasakyti, kad ji šiandien atskleidė kitokias savo asmenybės puses. Tokias, apie kurias nė pati nežinojo ir tai ją džiugino. Juk švęsdama naujuosius metus Romoje ir dėstydama savo new years resolutions aiškiai sau pasakė, kad šie metai bus pokyčių ir 'new me' gimimo metai. Taigi, buvo smagu žinant, kad kol kas vykdo visus pažadus, kad ir baby steps, bet vis tiek, svarbu judėti pirmyn.
Dianna šią akimirką visiškai negalvojo apie aplink esančius žmones, o tikriausiai galvoti ir nelabai reikėjo, juk du prie baro besibučiuojantys žmonės nebuvo naujiena nei barmenui, nei kitiems Pubo lankytojams. Galbūt be jų dar keliuose kampuose kažkas įnirtingai bučiniais dalinosi. Tik dabar jau ji neturėjo laiko dairytis ir ieškoti savo bendraminčių, kitais reikalais buvo užsiėmusi. Ir pati Dianna nesvarstė apie tai, kas bus rytoj, ar poryt ir išvis net neturėjo laiko susimąstyti ar čia bus vienos, dviejų ar dar bala žino kelių naktų nuotykis, negalvojo ir apie tai, kad santykiai gali rimtesni tapti, tiesiog gyveno šia akimirka, kas vėlgi, visiškai jai nebūdinga.
Merginos planuose nebebuvo antro atsitraukimo, užteko ir vieno, nekalto paerzinimo, kuris tik paįvairino bučinio pradžią. Jausdama vyro rankas ant savo liemens, kurios traukė Dianną arčiau Čarlio, išspaudžia šypsenėlę. Po netrumpo bučinio, kuris parodė, kad jie yra on the same page, Dianna atitraukia lūpas, bet visas kūnas, tuo pačiu ir veidas, vis dar pasilieka labai arti. Pažeidus asmeninę erdvę Dianna nebesiruošia atgal trauktis, bent jau not tonight. Agron atsitraukė vien dėl to, kad galėtų klausiamu žvilgsniu pasižiūrėti į Cox, gi laikas dingti iš čia į šiek tiek nuošalesnę vietą, tai ji norėjo sužinoti, kur Cox planuoja Dianną nusivesti ar bent jau kur tikisi, kad Agron jį nusives. Mergina visų triukų, kuriuos moka, tikrai negalės pademonstruoti prie šitiek akių. Žinoma, yra visokių žmonių, kai kuriuos labai užveda mintis, kad kažkas juos stebi, bet Dianna buvo ne iš tų.

_________________
We both know that it's not
fashionable to love me
But you don't go cause truly
there's nobody for you but me
We could cruise to the blues
Wilshire Boulevard if we choose
Or whatever you wanna do
We make the rules

He used to call me poison
Like I was poison ivy
I could have died right there
Cause he was right beside me
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
254
PRANEŠIMAI :
3746
VEIKĖJO AMŽIUS :
29
I know I'm not a winner,
I'd be winning with you

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   10th Liepa 2015, 12:23

Nepasakysi, kad Čarliui labai rūpėjo barmeno ir kitų aplinkinių reakcija, kitaip toks faktorius būtų sustabdęs nuo palinkimo bučiuotis. Nors šiaip tai nebuvo mėgėjas intymių jausmų labai viešai demonstruoti, matyt, nusprendė, kad daug praras tokio žingsnio šįvakar nežengęs. Todėl net jei ir buvo tuom nepatenkintų, tą Cox sėkmingai ignoravo, o gal ir taip įsijautė, kad rimtai nieko aplinkui negirdėjo. Jei ir buvo kokių minčių dabar jo galvoje, tai visos buvo susijusios su dabartinės veiklos tęsimu. Kadangi tikrai neblogas ir užsitęsęs bučinys pasakė daugiau nei žodžiai, dar jam trunkant, mintyse ima suktis galimi variantai, nes nemanė, jog Dianna drabužius norės mestis čia pat, o ir pats nelabai tokio noro turėjo. Tad realiai paliko tik dvi ar trys galimybės, nes jo namai jau dėl nebežinau kelintąkart kartojamų priežasčių atkrito. Nebent tiktų koridoriaus grindys, bet kažkodėl labai abejojo, kad patiks toks variantas merginai.
Merginai atsitraukus šiek tiek, o Čarliui daugmaž supratus jos žvilgsnio reikšmę, beatgaunant kvapą išsima porą smulkių banknotų iš kišenės, kuriuos padeda ant stalo, dar numesdamas žvilgsniuką, sakantį, kad jei labai jau norės pati susimokėti, galės, dabar nelabai laiko yra.
- Siūlyčiau keltis pas mane, bet pats dar miegu ant sulankstomos lovelės, tad net nežinau.. - greitai ir tyliai susako, galiausiai sugestyviai dirstelėdamas tiek lauko, tiek tualeto durų link ir su jau kiek pakitusia dėl to, kad jau praktiškai žino vakaro eigą, šypsenėle. Pastaroji išeitis Cox problemų nekėlė, o jai tai tikrai gali nepatogu būt, bet, čia aišku, priklauso nuo to, kiek ji jo nori, o tuo dar nebuvo įsitikinęs. Galų gale, jei Di kažko namuose gėdijasi ar sugyventinį pavydų turi, visada yra kambario nuomos galimybė kokiam viešbutyje - like young lovers do.

_________________
you can tell me what you want, I know you've done this many times, I've only been here once. growing up did you think you loved anything at all? 'cause I've loved once but it's already started.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://iamquirked.flavors.me
avatar
VARDAS :
G6
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
381
PRANEŠIMAI :
5077
VEIKĖJO AMŽIUS :
32
And you should know if I could
I'd breathe you in every single day

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   16th Liepa 2015, 21:01

Išgirdusi Charlie žodžius, Dianna juos iškart supranta kaip namioką. Šiaip ji mintyse galvojo, kad lengviausia būtų tiesiog persikelti į rest roomą, kuriame galėtų greit patenkinti visas savo užgaidas ir norus, bet kažkaip tualete vakaro užbaigti nesinorėjo. Tiesiog mergina manė, kad ten nei privatumo pakankamai gautų, nei būtų suteiktos sąlygos parodyti visus savo sugebėjimus.
- Galim keltis pas mane. Reiks vos vieną kvartalą praeiti,- pasako gūžtelėdama pečiais. Iš tiesų, eiti pas ją buvo protingiausias sprendimas - tiek atstumo prasme, tiek dėl dalykų, kurie sukosi Diannos galvoje. Be to, ji manė, kad jeigu Čarlį nusivestų į tualetą, tai po to labai greit ir pabėgtų, palikdama jį vieną. O po tokios šiandieninės vestuvinės išpažinties taip padaryti būtų nepatartina. Tik pablogintų savo visą vakarą sunkiai kurtą gero žmogaus įvaizdį.
Dianna pakilusi nuo kėdės pati numeta pora banknotų ant baro - na ir kas, kad per daug ten jau pinigų guli, ji niekada negaili dosnių arbatpinigių. Po to, net nelaukusi Cox atsakymo, todėl, kad numanė koks jis bus, paima vyrą už rankos ir nusiveda prie išėjimo.

_________________
We both know that it's not
fashionable to love me
But you don't go cause truly
there's nobody for you but me
We could cruise to the blues
Wilshire Boulevard if we choose
Or whatever you wanna do
We make the rules

He used to call me poison
Like I was poison ivy
I could have died right there
Cause he was right beside me
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   

Atgal į viršų Go down
 

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: The Hobbit Pub-