Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
254
PRANEŠIMAI :
3746
VEIKĖJO AMŽIUS :
29
I know I'm not a winner,
I'd be winning with you

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   28th Birželis 2015, 01:50

- Aš tikiuosi, kad čia nebuvo iššūkis.. kad ir kaip tai smagiai skambėtų, šįvakar pasuosiu, - nusijuokia kartu, visai nenorėdamas klaidingo įspūdžio sudaryti - jeigu tęstų savo nusigerk-kiekvieną-vakarą grandinę, tai atsitiktinai telefonu ne su viena, o su visom Artistro merginom susipažintų daugiau mažiau. Ir vyrais, žinoma. Skamba kaip visai neblogas būdas tai padaryti, bet jam jau šį vakarą pakankamai gėda, kad to nepakartotų.. net 24-ioms valandoms nepraėjus. Nes greičiausiai apsikvailins dar kaip nors panašiai, įgimta Coxo savybė čia, apsikvailint ir gėdytis.
Diannos atsakymu lieka stebėtinai patenkintas, nors realiai į tai ko klausė, ji ir neatsakė. Ta prasme, Čarlį tiesiog džiugino dviejų galimų variantų nenuskambėjimas. Net jei, rodos, įsitikino, kad Dianna nėra iš stereotipinių, pripažinkim ir nepabijokim to žodžio - bukų merginų, kurios nemato toliau savo nosies ir vis tiek svajoja apie vienaragius, bijojo išgirsti svaičiojimų apie Paryžių ir koks romantiškas yra Eifelio bokštas. Ne dėl to, kad būtų Šimtamečio karo laikų pažiūrų, tiesiog tai buvo taip nuvalkiota ir su elementarios asmeninės nuomonės neturinčiais asmenimis Cox jau kuris laikas nusprendė nešvaistyti brangaus gyvenimo laiko. O kol kas Agron jam atrodė labai įdomus objektas, kurio paleisti dar nenorėjo. Beje, kad ir kaip keistai tai atrodytų, troško, kad nebūtų paminėtas ir Londonas, net jei trumpą akimirką ir paglostytų jo savimeilę ir patriotizmą, nes galiausiai pasirodytų kaip labai jau lėkštas ir visą susidarytą įspūdį apie merginą griaunantis poelgis. Bendrai pagalvojus, iš tiesų kokią teisę turistai turi kritikuoti visai svetimus miestus, kuriuose gyvena kartų kartos šeimų, giliai ten įleidusių šaknų? ten atvyksta gyventi karjeristai, akademikai ir tiesiog svajotojai iš provincijų ar visai svetimų pasaulio kraštų, radusių čia kažką tokio, dėl ko norėtųsi praleisti didžiąją dalį savo gyvenimo, jei ne jį visą. Cox tikėjosi, kad savo sprendimo čia atvykti greitu metu nepasigailės, taip tik dar kartą nemenkai apsijuokdamas.
- Hm, gal užsisakom po mažesnį stiklą? - dar kurį laiką po klausimo patylėjęs, nes nė viena galima išeitis neatrodė dėl tam tikrų priežasčių patenkinama, tad kiek užtruko, kol sugalvojo sau tinkamą kompromisą. Nors aišku, visai nenutuokė, kaip Di į tai reaguos, gal ji tikėjosi visai kitokio atsakymo, tad ir paklausė kiek neryžtingai, nematydamas problemos prisitaikyti, jei tai nebus varžybos, kas daugiau išgers ir neves kito pas save jį namus.

_________________
you can tell me what you want, I know you've done this many times, I've only been here once. growing up did you think you loved anything at all? 'cause I've loved once but it's already started.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://iamquirked.flavors.me
avatar
VARDAS :
G6
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
381
PRANEŠIMAI :
5077
VEIKĖJO AMŽIUS :
32
And you should know if I could
I'd breathe you in every single day

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   28th Birželis 2015, 03:16

Dianna nė už ką nebūtų paminėjusi Paryžiaus, nes tas visų laikomas meilės miestas buvo iš tų, kuriuos Agron norėjo iš tolo aplenkti. Jame apsilankė tik iš reikalo, kadangi jos skrydis į Londoną buvo būtent iš vieno Paryžiaus oro uostų. Žinoma, miestas nekaltas, kad Agron tada nė iš tolo nenorėjo matyti nieko romantiško, kaltos buvo aplinkybės, o labiausiai - nedėkingas laikas merginos gyvenime. Apie Londoną irgi nenorėjo sakyti, nors merginai ten patiko, bet jeigu ji paminėtų šį miestą, kaip mėgstamiausią, tai Čarlis gali nepatikėti ir pagalvoti, kad Agron čia tik bandydama jam įtikti taip pasakė. Būtent dėl to mergina pasirinko saugiausią variantą ir atsakė į klausimą, taip tiesiogiai į jį ir neatsakydama.
Išgirdusi Cox pasiūlymą labai apsidžiaugia, nes tai buvo puikus kompromisas jos apmąstymams. Juk nenorėjo dar eiti namo, bet ir nenorėjo prisigerti, taigi užsakyti mažesnį bokalą buvo only right. Palinksėjusi galva mergina pritaria Čarliui ir tada pasisukusi į kitą baro pusę pamoja barmenui, kad šis prieitų paimti iš jų dar vieno užsakymo. Kol barmenas veržėsi per visus išgerti ištroškusius baro klientus link jų pusės, Dianna vėl atkreipė žvilgsnį į savo pašnekovą.
- Tikriausiai dabar tau smagu gyventi vietoje, kurioje klimato sąlygos tobulos,- pasako. Kad ir kaip kvaila būtų kalbėti su žmonėm apie orą, nes juk kiti sako, kad į pokalbį oras įtraukiamas, kai jau daugiau nebeturi ką pasakyti, bet Diannai kažkaip norėjosi paminėti šį faktą. Juk Artistre tai visada karšta, saulė šviečia, dažnai net ir sausros apsireiškia, o Londonas yra pagarsėjęs savo vėjuotu ir lietingu jūriniu klimatu.

_________________
We both know that it's not
fashionable to love me
But you don't go cause truly
there's nobody for you but me
We could cruise to the blues
Wilshire Boulevard if we choose
Or whatever you wanna do
We make the rules

He used to call me poison
Like I was poison ivy
I could have died right there
Cause he was right beside me
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
254
PRANEŠIMAI :
3746
VEIKĖJO AMŽIUS :
29
I know I'm not a winner,
I'd be winning with you

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   2nd Liepa 2015, 02:16

Cox kažkaip net labai nesureikšmina to fakto, kad apie orą pradėjo Dianna kalbėti, dažnai po to, kai patvirtina, jog yra britas ir savo šiaip jau nelabai stipraus akcento (kita vertus ir gerai, nes Amerikoj kitaip jo niekas nesuprastų) nefeikina, pasisuka kalba apie tai at one point or another, tad gal apsimoka iš karto apie tai padiskutuoti ir tik tada į rimtesnes temas veltis.
- Atostogaujant gal ir smagu, bet gyventi.. šiek tiek keista. Ar bent jau aš dar nesugebėjau prie to priprasti. Net jei atrodo, kad dėl kiek šiltesnio ir sausenio klimato neturėtų kilti daug sunkumų.. nors gal aš tik ieškau priekabių ir šiaip esu nepatenkintas, kad staiga dėl subjurusios nuotaikos nebegaliu kaltinti blogo oro, - nusijuokia, net jei rimtai gailisi, kad dabar jam tenka kur kas mažiau lietpalčių nešioti, kas apskritai buvo vienas nuotaikos praskraidrinimo metodų, ir šiaip keista jam, kad pavyzdžiui didelėje dalyje namų padorios ventiliavimo sistemos įrengtos, ko britiškame name su žiburiu nerastum. Nors gaila dėl to dabar, žino gi koks oras tėvynėje dabar nenormalus, telefone prikišta vis dar visokių BBC ir The Guardian programėlių, tarsi išvažiavęs nebūtų. - Nors negaliu neigti, kad lietus man nepatinka. Gal kiek retesni krituliai ten nebūtų taip jau blogai, o gal aš tiesiog prie to pripratęs. Na, užbėgimų iki artimiausios parduotuvės ir grįžimo visai permirkus, - pridūręs gan vaizdingą ir tipišką jam pavyzdį, vėlgi trumpai nusijuokia. Paprastai, kur toliau ir ilgiau išlekiant buvo įpratęs visur skėtį nešiotis, tad iš tikrųjų irgi praeis nemažai laiko, kol tą primirš ir gaus per lietų bėgti ieškodamas pastogės.
Padaręs šiokią tokią pauzę pasakojime, kuriame negirdėtai išsiplėtė, ypač žinant, kad kalba apie tokius dalykus, apie kokius paprastai apskritai nėra ko pasakyti, ir tikėdamasis, jog tai nepasirodė visai neįdomu, pastebi Charlie, jog pagaliau atsilaisvinęs barmenas skyrė dėmesio jiems, tad dabar paprašo jiems atnešti po pusę pintos. Vėlgi - net nepažvelgus į meniu ar paklausus, ar tokio dalyko yra, žinojo, kad tokioj vietoj to bus. LOTR galėjo cituot mintinai jau kelinti metai.

_________________
you can tell me what you want, I know you've done this many times, I've only been here once. growing up did you think you loved anything at all? 'cause I've loved once but it's already started.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://iamquirked.flavors.me
avatar
VARDAS :
G6
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
381
PRANEŠIMAI :
5077
VEIKĖJO AMŽIUS :
32
And you should know if I could
I'd breathe you in every single day

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   5th Liepa 2015, 04:48

Dianna tai priešingai, labai susidomėjusi klausėsi Čarlio. Tikriausiai jis buvo pirmasis per visą merginos gyvenimą sutiktas žmogus, kuris su tokiu užsivedimu kalbėjo apie orą. Dar kai ateidavo tinkamas momentas Dianna galva palinksėdavo, "aha" ar kitokių žodelių pridėdavo. Žodžiu, irgi dalyvavo pokalbyje, kad Cox  pasakojimas nesigautų kaip vienas ilgas monologas.
Kai barmenas prie jų prieina, Dianna pasinaudoja proga, kol Cox užsakinėja jiems alaus, ir nieko nesakius tiesiog nužiūri pora kartų Čarlį. Jie gi ką tik susipažino, tai merginai įdomu ištyrinėti jo išvaizdą, pamatyti visus pliusus ir minusus. Turbūt kol kas didžiausias Čarlio minusas buvo tas, kad jis minusų neturėjo. Ar bent jau kol kas jie tiesiog praslydo pro merginos akis. Kai jie kalba, tai Agron stengiasi per daug nespoksoti į Cox, kad netyčia nepasirodytų nenormali ar kokia priplaukus ir neišgąsdintų vyro, dėl to ir pasinaudojo laisva ir tam labai tinkama minutėle. Kai Čarlis visą dėmesį vel sutelkia į Dianną, ji dar kažką užsimena apie orą ir, kai barmenas atneša jiems po puse pintos, mergina nusprendžia rišti šią temą, nes turi kitą sumanymą.
- Esi kada nors žaidęs "Aš niekada.."?- paklausia, prisislinkusi savo nediduką bokalą arčiau savęs. Dianna prisiminė drinking game, kurį dar kažkada koledže žaidė. Pagalvojo, kad norint susipažinti artimiau jis labai pagelbės. O be to, jie jau čia daugiau nei valandą sėdi ir bendrauja, tai galvoja, kad gal visai įdomu būtų paįvairinti jų pokalbį. Kadangi Dianna jau išgėrė visą pintą, prieš gaudama naujos pusę, tai yra šiek teik įsidrąsinusi, visai nebaisu jai, kad kažką gėdingo teks prisipažinti padarius.
Laukdama vyro atsakymo mergina dar mintyse bando prisiminti taisykles, nes, jei Cox bus apie tokį žaidimą negirdėjęs, teiks jai bandyt paaiškinti viską garsiai.

_________________
We both know that it's not
fashionable to love me
But you don't go cause truly
there's nobody for you but me
We could cruise to the blues
Wilshire Boulevard if we choose
Or whatever you wanna do
We make the rules

He used to call me poison
Like I was poison ivy
I could have died right there
Cause he was right beside me
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
254
PRANEŠIMAI :
3746
VEIKĖJO AMŽIUS :
29
I know I'm not a winner,
I'd be winning with you

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   6th Liepa 2015, 01:21

Cox džiugu buvo suprasti, jog pašnekovė jo klausosi ir dar įsiterpia, nes galų gale, pats žinojo kad šneka apie. orą. Monologo tokia tema rėžti jam mažiausiai norėjosi, visi juk žino, jog kai kalba apie tai pasisuka, nieko gero neverta tikėtis - tai tiesiog ženklas, kad apie kitką nei viena, nei kita pusė nenorėjo/negalėjo lengva valia šnekučiuotis. Net jei daug vilčių nebuvo verta dėti, ir pats save tikino, kad taip išėjo, nes tiesiog tokia pažintis abiem kiek netikėta, vis tiek įspūdį net kiek paranojiškai stengėsi palikti gerą. Bent jau nagų kelintas mėnuo nebegraužė - vis šis toks pliusas, valdosi dar.
Žiauru čia šiaip, bet Charlie kiek save atmena, puikiai jautė, kai žmonių žvilgsniai krypo į jį, net ir nežiūrint į to spoksančiojo pusę. Na, tai nepasireiškė dideliu spinduliu ar tirštoje minioje, bet intymi baro aplinka tam tikrai netrukdė. Net jei per bemaž tris dešimtis metų su tuo susitvarkė, vis tiek sunkiai tvardėsi nepasukęs žvilgsnio atgal į Dianną. Vietoj to tik pats sau nusišypsojo, galiausiai įveikęs tokią akimirkos pagundą ir leidęs merginai į jį netrukdomai pažiūrėti, matyt, pasidaro sau atitinkamas išvadas. Net kiek pasitikėjimo savimi įgauna daugiau, stengiasi taip dėl kiekvieno poelgio nepanikuoti, ir visai atsipalaidavęs dar kažką spėja atsakyti į, kaip pasirodo, paskutiniąją repliką apie visa supantį dujų mišinį, o tuomet jau gauna savo puspintę. -- Yra toks žodis? nežinau, lietuvių išlaikiau, pofik. Bet jei ir nėra, tai turėtų būt. Neblogas naujadaras būtų. Puspintėėėėėėė. Soz, baigiu.
- Seniai.. bet esu, taisykles, manau, irgi atmenu, - iš pradžių ne visai užtikrintai nutęsia, bet geriau atgaminęs laikus, kai drinking games kiekvieną vakarą žaisdavo, patikina CC aplinkčiodamas, kažkaip nebelabai jaudindamasis, kad žadėjo daugiau nelabai gerti. Gal ir susilaikys, bet žinant, kaip jį lengvai pagauna azartas, o ir Di smagi kompanija atrodė, kurią galėtų į blogą vagą ištempti, turbūt dar prieš pradedant teks paprašyt, kad ji adresą kur nors užrašytų savo. Juk Agron geras žmogus, neleistų prisigėrusiam Čarliui nudribti pusiaukelėje, o jei ir nudribtų, padėtų atsikelt (jei pati neuždirbtų) ir kartu parsiverstų. Šiaip pats Cox pasiūlytų pas jį užlėkti, bet pats per visus remontus miega siauroj sulankstomoj lovelėj. Nenuostabu, kad alkoholis tokiom aplinkybėm, skaudant nugarai ir prisikvėpavus gipskartonio kokio dulkių, atrodė labai jau viliojantis vaistas. Tad vienu žodžiu tik nusišypso, jau kaip ir pasirašęs šitam žaidimui ir tik todėl apkabinęs dviem delnais bokalą dar jo nekelia prie lūpų. Neįdomu gerti juk, kai beveik nebėra iš ko.

_________________
you can tell me what you want, I know you've done this many times, I've only been here once. growing up did you think you loved anything at all? 'cause I've loved once but it's already started.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://iamquirked.flavors.me
avatar
VARDAS :
G6
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
381
PRANEŠIMAI :
5077
VEIKĖJO AMŽIUS :
32
And you should know if I could
I'd breathe you in every single day

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   6th Liepa 2015, 02:17

Išgirdusi, kad vyras yra girdėjęs apie žaidimą ir kad, nors ir netiesiogiai, sutiko jį pažaisti, labai apsidžiaugia. Dabar galės įdomesnių dalykų sužinoti apie jį, baigėsi visi formalumai. Na, bent jau ji to tikėjosi iš šios savo spontaniškai sugalvotos idėjos. Nes kiek atsimena, tai visada žaidimo tikslas būdavo kažką įdomaus ar net kompromituojančio apie save išduoti. Vakaro pabaigoje visada būdavo apdovanojami nutrūktgalviškiausio ir įsimintiniausio prisipažinimo autoriai. Ji jau buvo ir Cox pasiruošusi kažkuo apdovanoti, jei ką nors smagaus sužinos. Aišku, buvo galimas ir toks variantas, kad kažką baisaus išgirs ir teks apsimesti, kad nori į tualetą, ir bėgti, vos pasitaikius tinkamai progai. Bet apie tokią vakaro baigtį negalvojo. Kažkaip jau spėjo susidaryti gerą įspūdį ir nemano, kad CC reiktų bijoti.
- Na, kadangi aš sugalvojau, ir esu mergina, tai pradėsiu,- pasako pabrėždama savo lytį, nes juk merginoms visada pirmenybė. Žinoma, Agron niekada nemėgo šio posakio, nes išgirdus, kad merginai pirmenybė, ji iškart pagalvoja, kaip vyrai praleidžia moterį eiti pirmą, ir tada stovi/eina už jos, ir spokso į užpakalį, savo alkanom ir neaišku ką įsivaizduojančiomis akimis. Na, bet šįkart sėdį, tai scenarijus visai kitoks ir ji laisvai gali būti ta, kuri pradės pirmoji.
- Aš niekada nesu išsidrėbusi ant užpakalio, matant tūkstantinei miniai,- pasako ir iškart užsiverčia savo bokalą, o nurijusi gurkšnį nusijuokia, prisiminusi vieną pirmųjų savo koncertų, kurio metu paslydo ant nelygiai sudėto parketo. Atsimena viską, lyg tai būtų įvykę vakar. Galvoje įstrigo net kai kurių minioje buvusių žmonių veidai, jos apranga ir net dainą, kurią mergina tuo metu dainavo publikai. Dabar prisiminus šią istorija galima tik pasijuokti, bet anuomet Diannai buvo nejuokinga, labai pasimetė nukritus, jau galvojo, kad tikriausiai reiks baigti karjerą, dar jos normaliai net nepradėjus. Smagu, kad pavyko viską nuleisti juokais, o publika jos nenušvilpė, bet priešingai, plojimais paskatino atsistoti ir tęsti koncertą. Pasakiusi savo teiginį ir atsigėrusi su nekantrumu laukia Cox reakcijos, bandydama atspėti ar ir jam teko patirti tokią gėdą.

_________________
We both know that it's not
fashionable to love me
But you don't go cause truly
there's nobody for you but me
We could cruise to the blues
Wilshire Boulevard if we choose
Or whatever you wanna do
We make the rules

He used to call me poison
Like I was poison ivy
I could have died right there
Cause he was right beside me
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
254
PRANEŠIMAI :
3746
VEIKĖJO AMŽIUS :
29
I know I'm not a winner,
I'd be winning with you

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   6th Liepa 2015, 23:31

Nereikia apsimest, kad nėra tokios galimybės, kad rimtai pasirodys, jog Charlie be minusų yra ir į tualetą abu lėks. Nes net jei ir principus abu turėjo, akivaizdu, kad hobito pintų prisigėrus visos tokios ribos lengvai užsimiršti gali... ir va, koks zjbs apdovanojimas, nė vienas nuskriaustas nebūtų.
Cox net labai tyliai prunkšteli, kai lytį savo Di pabrėžia. Jau ką ką, bet nevyriškus apvalumus sugebėjo pastebėti. Aišku, užplaukia su tokias draugais kaip Pratt išbandyt ką nors naujo, bet who are we kidding, joks sveiko proto žmogus, net ir vyras, nesugebėtų tokiam kaip jis atsispirti (todėl Čarlio savimeilę nesveikai glosto faktas, kad Chrisui dar neatsibodo jis). Nu ir apskritai, stengiasi Cox nesureikšminti daug lyčių skirtumų ir pasirinktoms merginoms dėmesį rodo todėl, kad patinka jam jos, o ne kad yra moterys. Ar puošia pasaulį. Jei kas pasakytų jam taip, susilauktų tas žmogus mėlynės paaky net ir iš tokio taikingo ir nemušeikos, kai Charlie, nes srsly, jis gyvena ne dėl to, kad puoštų pasaulį. Didelė dalis žmonių apskritai to gražaus pasaulio nenusipelnė.
- Deja. Kad ir kaip dažnai tėkščiausi ant užpakalio, prieš tūkstantį porų akių dar neteko padaryti taip, - papurto galvą, kiek nusišypsodamas, nes nesijaučia turintis teisę iš tokių dalykų žvengti, o ir šiaip susimąsto, ar išvis jį yra matę daugiau nei tūkstantis žmonių.. nedainuoja stadionuose, tad tokiuose skaičiuose labai jau lengva jam pasimesti. - Aš niekada nesu tyčia nesudalyvavęs vestuvėse, kuriose privalėjau sudalyvauti, - daug nedelsęs ir prisiminęs ne ką nemalonesnę situaciją, kai tiesiog nebegalėjo rodytis buvusiosios akyse ir taip praleido draugo vestuves, kur jam reikėjo būti vienu svarbesnių pabrolių, ir taip pat nedelsiant kilsteli bokalą ir nugeria kelis nemažus gurkšnius. Šiaip rimtai smalsu jam, ar tik jis vienas šitaip savanaudiškai ir silpnai sugeba pasielgti.

_________________
you can tell me what you want, I know you've done this many times, I've only been here once. growing up did you think you loved anything at all? 'cause I've loved once but it's already started.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://iamquirked.flavors.me
avatar
VARDAS :
G6
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
381
PRANEŠIMAI :
5077
VEIKĖJO AMŽIUS :
32
And you should know if I could
I'd breathe you in every single day

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   7th Liepa 2015, 00:23

Nors Dianna garsiai nesakė bei sau tiesiogiai mintyse irgi nepareiškė, bet būtų kvaila neigti, kad ir ji pati tokios vakaro pabaigos nesitikėjo. Ji tiesiog labai seniai turėjo galimybę pasimėgauti rimta vyriška kompanija ir kažką nepadoraus nuveikti, jau pats kūnas ir protas prašėsi to. Agron, norėdama nubausti save už praeities klaidas, lyg kažkokį netikrą celibato pažadą buvo davusi pati sau. Bet tikriausiai jau pats laikas būtų jį sulaužyti. Kiek čia galima save kankinti.
Dianna vaizdingai patempia apatinę lūpą, lyg parodydama liūdesį dėl to, kad Cox neprisijungė prie jos ir vis tik neturi tokio gėdingo atsiminimo... Pati dar pagalvoja, kad gal nereikėjo prisipažinti, bet po to nusiramina pagalvojus, kad nėra jokio skirtumo. Tūkstančiai žmonių tai matė ir apie tai žino, taigi dar vienas žmogus nieko nebepakeis.
Mergina su nekantrumu laukė kol vyras prabils ir savo prisipažinimą išbers. Deja, Dianna jį išgirdusi labai pasimeta - to nesitikėjo. Galvoje milijonai minčių pradeda suktis... Iš pradžių pagalvoja, kad Cox jau seniai viską žinojo, nes išgirdo iš aplinkinių, ir tiesiog norėjo ant žaizdos jai užlipti, bet po to greit išvaikė šias mintis. Juk Čarlis neturėjo jokio pagrindo taip elgtis. Būtent tada suprato, kad tai tiesiog atsitiktinumas - kvailas ir visai ne vietoje... Dianna užsivertusi bokalą godžiai atsigeria, tikriausiai puse puspintės (naudosiu ir aš tavo naujadarus) išgeria. Mergina jau ruošėsi žiotis ir kažką sakyti,  bet tiesiog sučiaupia lūpas supratusi, kad jei prabils, tai tikriausiai užlūš balsas ir ji nesugebės nieko doro pasakyt. Agron stengėsi sulaikyti ašaras, kurios po truputi kaupėsi akyse ir vertė jas blizgėti. Kai pagalvoji, tai juk nėra pagrindo to get emotional ir pan, bet esmė tame, kad išgėrus Dianna visada pasidaro jautresnė, o ši tema vis dar skaudi jai. Vien todėl, kad su Mattu taip iki galo nieko ir neišsiaiškino, tas kaltės jausmas vis dar graužė ją iš vidaus, o grįžus ir išgirdus daugybę šlykščių aplinkinių žodžių situacija tik dar labiau pablogėjo. Tai ji tiesiog ir lieka sėdėt tylėdama, nes net neįsivaizduoja kaip ir ką pasakyti.

_________________
We both know that it's not
fashionable to love me
But you don't go cause truly
there's nobody for you but me
We could cruise to the blues
Wilshire Boulevard if we choose
Or whatever you wanna do
We make the rules

He used to call me poison
Like I was poison ivy
I could have died right there
Cause he was right beside me
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
254
PRANEŠIMAI :
3746
VEIKĖJO AMŽIUS :
29
I know I'm not a winner,
I'd be winning with you

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   7th Liepa 2015, 16:32

Kadangi po prisipažinimo pats labiau stebėjo Di bokalą, o ne išraišką, dar kurį laiką po laabai godaus stebėto gurkšnio tyli, nes dar praeina kiek laiko, kol supranta, kad merginai tikrai ne viskas gerai. Akimis šokčioja tai šen, tai ten po jos veidą, kaklą, rankas, nes pats irgi žadą prarado, juk negalėjo tikėtis, jog toks nekaltas prisipažinimas išprovokuos dar menkai pažįstamos blondinės tokią reakciją. Matė, kad kažkokie nemalonūs prisiminimai sukilo jai, kur čia jau to nepastebėsi, bet visai nenutuokė, kokio rimtumo situacija buvo ir asociacijos kilo. Aišku, ir vėl mintyse save kaltina, nežinia kokiais putom madre iškeikia, nes toks jau žmogus tas Cox, net ir žinodamas, kad tai buvo viso labo nelemtas atsitiktinumas verčiau kaltins save, nes tikrai ne vieną ir ne du apsikvailinimus savo bagaže turėjo, pradėti galėjo nuo bet ko kito ir va toliau sau linksmai gertų abu, o gal tik vienas jų.
Nesvarbu, kad jie čia tipo žaidimą turėjo žaisti, pats dar nugeria gerą dalį puspintės, kad išsivaduotų iš sau jaučiamos kaltės ir padarytų kažką žymiai vertingiau - kaip nors paguostų Agron, nes akivaizdu, kad savo noru mergina dar kuris laikas padoriai neprabils, ir šiaip, taip susipažinus verkti nei penki, nei devyni. O ir prieita išvada, kad Cox beveik arba visai be minusų dar labiau spaudžia veikti. Tuo labiau, kad rankose dar bokaliuką laikė, išgerti buvo only right. Tada jau padėjęs jį ant baro šiek tiek toliau nuo savęs ir užnugaryje, kad netrukdytų, nuryja susikaupusius seilių gumulus gerklėje, prisiminęs, kad kišenėje nosinaičių turi, vieną jų ištiesia, nes kad ir kaip nenorėtų Dianna, blizgančios akys jam nepraslydo, silpnai nusišypso.
- Klausyk, aš nenorėjau.. - vos ištarus keletą žodžių, balsas ir pačiam Čarliui užlūžta, tad bando taisyti situaciją ir dar kiek dusliai krenkšteli. O ir šiaip pats žino, kad ne teisintis turėtų dabar, tad pradžia visai nevykus. - Aš nežinau kas nutiko, ir nemanau, kad man būtina tai žinoti, bet žinau, kad tau bet kokiu atveju nėra reikalo graužtis, - paguodžiančiai suima jos delną ir nestipriai spusteli, kad ir koks cliché judesiukas taip būtų ir dabar jau pažvelgia tiesiai jai į akis, jau vien kūno kalba (nes žodžiais to nesugebėjo suformuluoti ir šiaip kiek inapprotiate, tokius dalykus reikia pajusti, ne išgirsti) pasakydamas, kad jeigu kas, tai gali Cox viską išklausyti ir šiaip, kad mano, kad Di per daug tobula dėl kažkokio vieno žmogaus graužtis, sau gyvenimą gadintis, kai pilna kitų kandidatų. Ir pirmas eilėj sėdi jai prieš akis.

_________________
you can tell me what you want, I know you've done this many times, I've only been here once. growing up did you think you loved anything at all? 'cause I've loved once but it's already started.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://iamquirked.flavors.me
avatar
VARDAS :
G6
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
381
PRANEŠIMAI :
5077
VEIKĖJO AMŽIUS :
32
And you should know if I could
I'd breathe you in every single day

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   7th Liepa 2015, 17:39

Dianna dabar kaip visiška kvailė jautėsi, kuri sugadino vakarą, su savo ne vietoje ir ne laiku pasirodžiusiomis emocijomis. Ji nemėgo verkti prie artimųjų, tai ką jau kalbėti apie svetimus ir jai nepažįstamus žmones. Tuo labiau, kai stengėsi gerą pirmą įspūdį padaryti... Pati mano, kad Cox dabar tikriausiai galvoja, kad su kažkokia drama queen prasidėjo, kuri net nsugeba paprasto koledžo gėrimo žaidimo normaliai pažaisti, nepradėjus verkti kaip mažas vaikas.
Reikėjo poros minučių, kad Dianna pagaliau nusiramintų ir galėtų normaliai kalbėtis. Labai padėjo ir tai, kad Cox pakankamai ramiai sureagavo į tokią merginos reakciją. Gavusi iš Čarlio nosinaitę nusišluosto ašaras, kiek įmanoma atsargiau, kad tušas nenubėgtų ir ji netaptų panaši į pandą.
Išgirdus gražius žodžius iš Cox ir pajautus jo delną ant savojo, nežymiai nusišypso, nors ta šypsena nebuvo nuoširdi. Dianna jautėsi kaip kokia nevykėlė, kurios praeities šešėliai eilinį kartą išlindo ir sugadino vakarą. Liūdna buvo ir dėl to, kad dabar super kvailai ir nepatraukliai turėtų atrodyti...
- Labai atsiprašau, nežinau, kas man pasidarė,- atsako, patraukdama savo ranką ir perbraukdama per veidą, su tikslu patraukti ant akių užkritusius plaukus. Dianna visada buvo iš tų žmonių, kurie save kaltina, ir visai nesvarbu, kokia tai būtų situacija. Taigi, šioji nebuvo išimtis. Galvojo, kad gal tiesiog reiktų atsistoti ir dingti greičiau iš to Pubo, kol situacijos dar labiau nepablogino, bet po to nusprendžia, kad tai tikrai nėra pats geriausias sprendimas. Juk vieną kartą ja pabėgo ir dar dabar dėl to graužia save,- nesitikėjau, kad po tiek laiko vestuvių tema man vis dar tabu bus. O atsitiko taip, kad tiesiog palikau savo būsimą vyrą vestuvių dieną. Nieko nepasakius išvis neatvykau į ceremoniją,- ilgai nedvejojus nusprendžia viską papasakoti. Juk Artistre visi viską žino, jeigu ne iš Diannos, tai iš kažko kito Čarlis vis tiek anksčiau ar vėliau sužinos apie šį įvykį, todėl Agron nusprendžia, kad tiesiog dabar lengviausia bus viską papasakoti ir tikėtis blogiausio. Dabar belieka išgirsti kokį nelabai draugišką vyro komentarą, apie tai, kaip ji baisiai pasielgė, ir susigalvoti, kaip praleis vakarą, nes jau nujautė, kad eilinį kartą teks būti vienai.

_________________
We both know that it's not
fashionable to love me
But you don't go cause truly
there's nobody for you but me
We could cruise to the blues
Wilshire Boulevard if we choose
Or whatever you wanna do
We make the rules

He used to call me poison
Like I was poison ivy
I could have died right there
Cause he was right beside me
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
254
PRANEŠIMAI :
3746
VEIKĖJO AMŽIUS :
29
I know I'm not a winner,
I'd be winning with you

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   7th Liepa 2015, 21:28

Charlie jau pernelyg gerą nuomonę apie merginą buvo susidaręs, kad taip lengvai ją pakeistų, tad drama queen jos nelaikė, tiesiog manė supratęs, kad netyčia kliudė labai jautrią jai temą ir tiek. Nepasakysi, kad jis dažnai mato verkiančias merginas, bet su tuom susigyventi ir pakankamai šaltai reaguoti gebėjo. Nepasikarščiavęs kantriu pabūna dar kelias minutes, duoda momentą Diannai paturėti ir niekur neskubina jos. O šiaip galėjo, bet tiesiog nebuvo toks kiaulė, kad papustytų padus, palikęs verkiančią merginą pačiai su savimi viską išsiaiškinti. Ir tikrai patiko jam ji, nes Cox, stebėdamas kaip mergina neatsainiai, o preciziškai šluostosi, spėja pagalvoti, kad, ko gero, ir su visai sugadintu makiažu, ji gražiai atrodytų. Galės youtube susivesti, gal ras ką nors iš tos operos ir įsitikins.
Kai jau vaikinas žiojosi patikinti žinąs, kad ne šiaip sau ašaros pradėjo byrėti, ir dėl to nėra jokio reikalo atsiprašinėti, išgirsta Agron vėl prabylant, tad iki galo išklauso ją, net jei kiti sakiniai buvo tokie, kokių tikrai nesitikėjo. Žinojo, kad kažkas vis tik nelabai gero nutiko, bet nemanė, kad savo pačios vestuves galvoje ji turėjo, tad nenuostabu, jei ir nesuvaldė visiškai savo šoko ir jis atsispindėjo jo redakcijoje, kad ir minimaliai. Juk tikrai ne kiekvienas tokias istorijas pažinties metu pasakoja. Akimirką dar patyli, sulig kiekviena akimirka jausdamas kaip pauzė nenumaldomai ilgėja ir situaciją daro dar sudėtingesnę.
- Jei jau taip nenorėjai tęsti susitikimo, reikėjo tiesiog pasakyti.. - meta užuominą, kad čia labai gerai Agron suvaidino ir šypteli, indikuodamas, kad juokauja ir bando jai tuo pačiu nuotaiką pakelti. - Nežinau, kaip viskas įvyko, bet jei taip nusprendei, reiškia, kad jums ir nereikėjo tuoktis, - ranką kilstelėdamas patraukia merginai vėl užkritusią, matyt, gerai nepatrauktą sruogą nuo akių. - Ir jeigu manai, jog vien dėl to dabar tiesiog tuščiomis imsiu ir išeisiu, laaabai klysti, - pirštų galiukais dabar jau švelniai kilstelėdamas Di smakrą, nes tiesiog jo galva nebuvo jokios priežasties jai dėl to liūdėti ir graužtis (suprato, kad vestuvės toli gražu ne vakar turėjo įvykti), nulaiko šypseną taip, kad nevypsotų tarsi visiškas beviltiškas idiotas, kuris nemoka nieko kito tik kaip dantis rodyti. Nors pripažinkim, kažkodėl šita blondinė jį ir vertė taip jaustis, ko gero, pačia geriausia įmanoma to išsireiškimo prasme.

_________________
you can tell me what you want, I know you've done this many times, I've only been here once. growing up did you think you loved anything at all? 'cause I've loved once but it's already started.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://iamquirked.flavors.me
avatar
VARDAS :
G6
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
381
PRANEŠIMAI :
5077
VEIKĖJO AMŽIUS :
32
And you should know if I could
I'd breathe you in every single day

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   8th Liepa 2015, 02:55

Išgirdusi jo mestą užuomina nusijuokia, šįkart nuoširdžiai, bet juk ir taip aišku, kad jei būtų nenorėjus tęsti susitikimo, tai dar coffee shope būtų palikus Coxą ant ledo ir apsimetus, kad turi kažkokių svarbesnių reikalų, nei pasimatymas su nepažįstamuoju. Mergina užmerkusi akis pora kartų giliai įkvepia ir tai visiškai padeda jai nusiraminti. Apskritai jai dabar daug lengviau pasidaro, kad papasakojo viską. Kad ir nepažįstamam žmogui, bet vis tiek buvo gera apie savo praeities nevykėliškus poelgius garsiai prabilti. Tikriausiai jai to ir reikėjo, nes iš tikro po to, kai taip pasielgė, niekada apie tai garsiai su niekuo nekalbėjo. O jei reikdavo, tai tik užuominomis šnekėdavo, taip ir neįvardindama įvykio.
- Smagu girdėti, kai žmogus ne puola tave, o tiesiog supranta, kad taip pasielgiau ne iš blogos valios ir kad buvo tam tikras motyvas,- pasako nusišypsodama. Ji niekada taip ir negirdėjo, kad kas nors būtų pateisinęs jos poelgį, tai net ramiau pasidaro supratus, kad bent vienas žmogus sugebėjo tai padaryti. Merginos nuotaika iškart pagerėja supratus, kad Čarlis dar nesiruošia niekur eiti, o išgirdus paskutinius jo žodžius Dianna tokiu klausiamu žvilgsniu pasižiūri į jį, kilstelėdama antakį,- tuščiomis?- pakartoja, padarydama iš Cox teiginio klausimą. Kai Čarlis kilsteli merginos smakrą jų akys atsiduria viename lygyje ir žvilgsniams susitikus Dianna taip pat nusišypso. Ji puikiai suprato, ką Čarlis turėjo omenyje ir kokia linkme pakrypo jų pokalbis.

_________________
We both know that it's not
fashionable to love me
But you don't go cause truly
there's nobody for you but me
We could cruise to the blues
Wilshire Boulevard if we choose
Or whatever you wanna do
We make the rules

He used to call me poison
Like I was poison ivy
I could have died right there
Cause he was right beside me
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
254
PRANEŠIMAI :
3746
VEIKĖJO AMŽIUS :
29
I know I'm not a winner,
I'd be winning with you

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   8th Liepa 2015, 14:16

Cox jau kuris laikas mėtė nežymias užuominas, jog tikrai neįsižeistų, jei mergina persigalvotų ir bet kuriuo momentu atsistotų ir išeitų. The hell with it, net neįsižeistų jei tai įvyktų be atsisveikinimo, galų gale čia jis į jos asmeninę erdvę veržėsi nuo pat pirmos žinutės. Tuo labiau nesijautė turįs teisės kažkaip kaltinti merginą dėl jos praeities poelgių, ne tik todėl, kad buvo linkęs suteikti visiems antrą šansą, bet ir šiaip, jei jau taip pasielgė ir negrįžo pas sužadėtinį, reiškia, kažko jai neužteko tuose santykiuose, kad galėtų žengti prie altoriaus. Čia net atsakingiau nei pradėti santuoką kažką nutylint. Aišku, pats neapsidžiaugtų, jei taip jam kas pakiaulintų, bet laikui bėgant dėl to galėtų rasti ramybę. Todėl labai sunku buvo patikėti išgirstais merginos žodžiais, akimirksniu sumetant, kad buvo labai nedidelės grupės žmonių, kurie dėl to jos nesmerkė, atstovas, tad truputį suraukia antakius, nepatiko jam toks požiūris į Agron. Bet kadangi šviesiaplaukė šypteli po tokių žodžių, ir Čarliui nelieka kitos išeities. Ir negatyvumo jau buvo užtektinai per pastarąsias minutes, nereikia vėl lipti į tą pačią duobę.
Kažkaip nepasimeta vyrukas, kai Di perklausia jo, matyt, jau alkoholis suteikė pasitikėjimo savimi ir ryžto, bet ir leido liežuviui šiek tiek pintis. Svarbu, kad esmė dar buvo aiški, ko gero, nepilnos trys puspintės buvo pats tas. Kadangi jau sėdėjo pakankamai patogiai, ir kilstelėjus smakrą, rodos, šypseną užfiksavo kaip nedraudžiamąjį ženklą, kiek palinksta ir netrukus, tarp jų atstumą sumažinęs iki minimalaus, švelniai įsisiurbia į Diannos lūpas. Šiaip jau agresyvumas šioje srity nebuvo jam tabu, bet santykiai turėjo būti jau kiek pažengę, o ir nebuvo toks apgirtęs, kad nejaustų ribų ir neleistų merginai pasakyti stop.

_________________
you can tell me what you want, I know you've done this many times, I've only been here once. growing up did you think you loved anything at all? 'cause I've loved once but it's already started.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://iamquirked.flavors.me
avatar
VARDAS :
G6
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
381
PRANEŠIMAI :
5077
VEIKĖJO AMŽIUS :
32
And you should know if I could
I'd breathe you in every single day

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   8th Liepa 2015, 23:20

Merginai buvo keista, kad Čarlį ji pažįsta dar tik pora valandų, o atrodo jau labai ilgai, nes per trumpą jų susitikimą jie jau spėjo kavos, alaus išgerti, Dianna spėjo apsiverkti, po to dar ir nusiraminti, apie savo gyvenimą papasakoti, o galiausiai ir pasibučiuoti. Kasdien juk nebūna taip... Ir vis dėlto, būtent to merginai ir reikėjo. Gyvenant monotinošką gyvenimą rutina tiesiog iš proto varė, o šiandieninis nuotykis smarkiai pakėlė jos nuotaiką ir tuo pačiu pasitikėjimą savimi.
Dianna šiaip niekada nebuvo iš tų merginų, kurios mėgo veltis į vienos nakties nuotykius. Apskritai per visą savo gyvenimą one night stand turėjo tik koledže ir tik dėl to, kad buvo girta kaip tapkė. Iš tikro net neatsimena, ar ten būta kažkokių meilės žaidimų, nes ryte atsikėlusi visiškai nieko neatsiminė. Bet šis vakaras buvo kitoks, Dianna daug pirmų kartų aptūrėjo - galima sakyti į aklą pasimatymą sutiko ateiti, sutiko su visai nepažįstamu žmogum alaus išgerti, o dabar neaišku kam toliau čia ruošiasi sutikimą duoti....
Kai Čarlis pagaliau pabučiuoja Dianną, ji akivaizdžiai pademonstruoja savo nuostabą. Mergina puikiai žinojo, kad anksčiau ar vėliau ateis lemtingo bučinio momentas, bet ji tiesiog norėjo paerzinti vyrą. Būtent dėl to jų lūpoms vos susilietus Dianna atsitraukia. Pora sekundžių tiesiog sėdi nieko nesakydama ir nutaisiusi poker face, kurio išsikaityti nebūtų įmanoma net ir artimiausiam žmogui. Bet po tų kelių sekundžių, kurios Čarliui tikriausiai truko kaip amžinybė, tiesiog nusišypso, prikasdama apatinę lūpą, o tada pati prisislenka arčiau ir pratęsia prieš pora akimirkų pradėtą bučinį, leisdama savo rankoms apsivyti apie vaikino kaklą.

_________________
We both know that it's not
fashionable to love me
But you don't go cause truly
there's nobody for you but me
We could cruise to the blues
Wilshire Boulevard if we choose
Or whatever you wanna do
We make the rules

He used to call me poison
Like I was poison ivy
I could have died right there
Cause he was right beside me
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
KREDITAS :
iaq
REPUTACIJA :
254
PRANEŠIMAI :
3746
VEIKĖJO AMŽIUS :
29
I know I'm not a winner,
I'd be winning with you

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   9th Liepa 2015, 01:06

Galbūt vienas labiausiai žavėjusių bruožų ir buvo tai, kad pažinties su Dianna metu niekuo negalėjo būti užtikrintas - o jei jau kuo įsitikindavo, tai žiūrėk ir saugokis, nes vos spėjus apie tai pagalvoti ir nuogąstauti, atsitiks priešingai. Na, ne visai visą laiką, padarė išvadą, kad ji nestereotipinė blondinė ir kol kas tokio įspūdžio dar niekas nesugadino (nereikia nė sakyti, jog jis tikrai lengvai atmetė galimybę, kad dabar staiga pasikeis jos plaukų spalva. Nors šiaip linksma Cox reakciją būtų pamatyt...), tad toks adrenalino ir nesaugumo lygis buvo pats tas.
Šiaip tai ir Charlie nebuvo užkietėjęs womaniseris, kuris kitą rytą nieko neatsimintų, ar apsimestų, kad nieko neatsimena ir paliktų merginas didžiam jų nepasitenkinimui, nors niekas čj tokiu mano teiginiu nepatikės. Nesakau, kad toks dalykas svetimas, tad nėra labai nuostabu, kad antrą vakarą iš eilės jam sekasi, if you know what I mean. Nu ir šiaip, jeigu namai dar po remonto dulkių sluoksniu, reikia kažkur kitur prieglobsčio ieškotis.. Ir nepasakysi, kad čia blogas dalykas - gi jei ne praeitas vakaras ir nenusisekęs rytas, klausimas, kiek dar laiko būtų praėję iki pažinties jų. O apie bučinius kalbėt išvis neverta, mat susitikimo aplinkybės ir niuansai, pripažinkim, buvo labai jau neįprasti ir tas jų pažintį tik dar ypatingesnę daro. Charlie šito net nesiryžtų šito vienos nakties nuotykiu vadinti, nes, kad ir kaip absurdiškai tai nuskambės, pajuto kažką tokio, kas neleistų jam tiesiog sėdėti rankas sudėjus ir laukti, kol koks kitas vyrukas pradės Agron savintis. Jokių long-term planų vis dėlto neturėjo, čia jau kaip dievas, ar, tiksliau, Dianna duos.
Tiesiog susimėto labai Charlie, kai šioji atsitraukia nuo jo, ir pats kiek atsitraukia, nenori tai nenori, nesėdės gi kaklo ištempęs, dar mažu į žirafą pavirs. Bet daugiau lyg ir nieko nespėja, nei savęs iškeikti, nei akių nudelbti, tiesiog kiek vėl lengvai ištiktas šoko pabūna kiek blizgančiom girto žmogaus akim, ir pačiam net neaišku, kaip turėjo tuo metu atrodyti. Spėja mintis, kad kad ir kaip ten bebūtų, vis tiek patraukliai Di jam atrodė, perskrosti, matyt, dėl prikąstos lūpos ir viskas vėl žaibo greičiu pasikeičia. Visom pašalinėm mintim tiesiog išgaravus, kliaujasi tik refleksais, kurie teleidžia jam tik atsakyti į bučinio pratęsimą ir iš pažiūros kiek nevalingu pirštų žaidimu su šviesiomis sruogomis, kurių dabar, tiesa, silpnai prisimerkęs nematė, tik lietė. Matyt, net jei ir kažkokių konkrečių minčių neturėjo, pasąmoningai dar buvo pasiruošęs dar vienam atsitraukimui, net jei tam iš esmės kelią užkirsti turėjo kita Cox ranka, prilaikanti ir traukianti kiek link savęs merginos taliją.

_________________
you can tell me what you want, I know you've done this many times, I've only been here once. growing up did you think you loved anything at all? 'cause I've loved once but it's already started.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://iamquirked.flavors.me
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Baras   

Atgal į viršų Go down
 

Baras

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: The Hobbit Pub-