Staliukai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
avatar
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   17th Birželis 2015, 23:12

Per tą laiką, kol laukė Andreso atsakymo, Liz sugebėjo melejoną naujų teorijų susigalvoti ir jos viena už kitą neįtikinamesnės buvo. Net spėjo telefoną išsitraukt ir žinutę Claflinui parašyt, labai pasistengusi net klaidų neprivėlė ten. Aišku, galėjo parašyti belekam, galų gale tai tikrai Artistro taksistai žinojo, kur gyveno Elizabeth, bet matyt pats likimas čia įsikišo. Or not. Andresui vėl prabilus išklauso jo ir pati šypteli. -Na taip, suprantama, keista, kad jis apskritai galėtų tėvas būti, - nusijuokia, nors tas juokas baisiai keistai nuskamba, po šitiek verkimo. -Tačiau yra tik vienas būdas sužinoti, ir dėl to nuspręsti turi tik tu pats, - vėl šypteli jam. Nors jai ir buvo įdomu, tačiau Banks tikrai neketino daryti jokio spaudimo Andresui, jeigu šis nepanorėtų tiksliai išsiaiškinti, ar tikrai jo tėvas yra Enrikė.
Atgal į viršų Go down
avatar
KREDITAS :
jovi
REPUTACIJA :
307
PRANEŠIMAI :
1176
VEIKĖJO AMŽIUS :
26
If you like to do the things you know that we shouldn’t do, baby, I'm perfect for you

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   17th Birželis 2015, 23:36

Banks jo paties mintis garsiai įvardinus, vaikinas ir pats šypteli, net jeigu blondinės juokas nepasirodė labai nuoširdus, tačiau jis ir pats spėjo, kad dėl visko bus ašaros kaltos. Juk ne vieną ir ne du vandenynus čia besėdėdama Liz priverkė. - Manau, nuspręsti dar bus laiko. Juk jis nė nežino, kad aš egzistuoju, kad apskritai yra kažkoks vaikas.. tad tikriausiai reikėtų pradėti nuo to, o vėliau jau bus galima ir apie testus pagalvoti.., - kiek nejaukiai šypteli, nes puikiai suvokia, kad jo likimas kažkokio neaiškaus testo rankose yra. Ir net ne esmė, kad testas čia niekuo dėtas, vis tiek Andresas dabar meldė, kad tik jis būtų neigiamas ir paaiškėtų, jog tai visgi ne Enrikė, nes vargu ar būtų susidorojęs su visomis tėvo istorijomis. - Taigi... ar aš turiu patėvį? - galų gale pakėlęs akis paklausia, nes jau kaip ir akivaizdu buvo, kad jiedu su Iglesias nėra kartu, o Elizabeth juk per daug graži moteris, kad viena būtų.

_________________


at first she was just a follower of mine on Instagram, & then we started dating
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   18th Birželis 2015, 00:12

-Tu visiškai teisus. Tiesiog noriu, kad žinotum, jog gali rinktis, - jau nežinia kelintą kartą pakartoja, ir net pačiai nebeaišku, ar ji Andresą tuo įtikinti nori, ar save pačią. Ašarų lavinai aprimus, pastumia tą servetėlių pakelį į šoną ir vėl prisitraukia kokteilį, tačiau nebegeria, nes net ir pati Liz supranta, kad jai jau gana, pasiėmė taurę tik tam, kad turėtų kur rankas dėti. Ir visa laimė, kad negėrė, nes išgirdusi Andreso klausimą būtų paspringusi. Bet dabar tiesiog moters skruostai nusidažė skaisčiu raudoniu. -Ne, patėvio nėra. Apgailestauju, bet atsirado tik biologinė motina ir galbūt tėvas, bet patėvio horizonte nematyt, - greitai išpila, kaip kokia paauglė, nes aišku apie Semą pagalvojo. Ir nežinojo ką Andresui pasakyt, nes nemanė, kad jis liktų sužavėtas jų įsivaizduojamos santuokos, o be viso šito Banks iš tikrųjų net nenutuokė, kas tap jų vyko. -Tačiau tavo šeima, bent jau iš mano pusės, yra ganėtinai didelė, ir labai norėčiau kada nors tau apie juos papasakoti. Ne, ne papasakoti, o supažindinti. Ir išgirsti kiekvieną smulkmeną apie tavo gyvenimą, - šypteli ir vėl griebiasi nosinaitės, nes širdį suspaudė pagalvojus apie visas tas akimirkas Andreso gyvenime, kurias ji praleido savo tėvo dėka. -Bet manau dabar tam ne pats tinkamiausias metas, tau tikriausiai reikia laiko apdoroti visai išgirstai informacijai, - dar priduria ir susitvarko savo visiškai išvarvėjusias akis. Tikrai, labai malonu, kad Andresas galvojo, jog ji yra per daug graži moteris, kad būtų viena, ypač kai dabar prieš jį sėdėjo būtybė labiau į pandą panaši, o ne moterį.
Atgal į viršų Go down
avatar
KREDITAS :
jovi
REPUTACIJA :
307
PRANEŠIMAI :
1176
VEIKĖJO AMŽIUS :
26
If you like to do the things you know that we shouldn’t do, baby, I'm perfect for you

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   18th Birželis 2015, 00:44

Elizabeth pakartojus savo šiandienos top frazę, Andresas tik linkteli galva rimtai, nes iš tiesų čia pakankamai rimtas sprendimas. Iš kitos pusės, jis žinojo, ką nori daryti, nes dabar kai Liz jau buvo pateikusi tokią galimybę, kad Enrikė gali būti jo tėvas, su pakankamai svariu to įrodymu, jam norėjosi išsiaiškinti tai iki galo. Žinoma, reikėjo ir patį Iglesias dar įtikinti, kad tokio testo reikia, tačiau viskas savu laiku. Banks paraudus ir taip greitai viską susakius, Andresas ne tik šyptelėjo, bet net nusijuokė. Įtarė, kad yra kažkoks vyriškis, kitu atveju Liz tikrai taip susijaudinusi nebūtų, tačiau suprato, kad ne laikas ir ne vieta dabar tokiems dalykams. O ir nesijautė galintis klausinėti apie jos asmeninį gyvenimą. - Žinoma. Miela būtų sužinoti, iš kur paveldėjau tam tikrus dalykus, - nusišypso kaip galėdamas mieliau, stebėdamas, kaip moteris vėl servetėlių griebiasi. Iš tiesų tai jam tik vienas dalykas rūpėjo ir, deja, jis buvo beveik šimtu procentų įsitikinęs, kad kvailos frazės ir poelgiai tikrai nėra Liz arkliukas. - Manau, ne tik man laiko reikia. Abejoju, kad kas nors išvis žino apie mano egzistavimą, - cakteli liežuviu tai ištardamas, nes nutuokia, kad Banks dar niekam nepasakojo apie netikėtai atsiradusį sūnų.

_________________


at first she was just a follower of mine on Instagram, & then we started dating
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   18th Birželis 2015, 10:35

Jeigu būtų labai didelis noras, tai testą galima ir be Iglesias žinios atlikti. Rastų Elizabeth kaip Enrikei kelis plaukus išrauti, galbūt net pasektų Zoilos pavyzdžiu.. Svarbiausia, kad Andresas pats dėl to apsispręstų (čia tikriausiai jau savaitinė Liz top frazė), o ir testas nebuvo toks jau baisus, kaip galėjo pasirodyti. Tikrai ne baisesnis už aptitude testą. Vaikinui prabilus apie paveldėjimą, Banks jau vėl būtų griebusis servetėlių, bet susiturėjo kažkaip šįkart. -Žino tik mano brolis, tavo dėdė, tačiau jis gyvena Ispanijoje. Iš ten grįžusi su niekuo nebuvau susitikusi, nes pirmiausia norėjau pasikalbėti su tavimi, - šypteli, kažkaip kuo toliau, tuo dažniau šypsotis pradeda, gal dėl to, kad šis jų pokalbis nebuvo visiška katastrofa, kaip kad Elizabeth baiminosi.
Atgal į viršų Go down
avatar
KREDITAS :
jovi
REPUTACIJA :
307
PRANEŠIMAI :
1176
VEIKĖJO AMŽIUS :
26
If you like to do the things you know that we shouldn’t do, baby, I'm perfect for you

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   18th Birželis 2015, 12:45

Gal ir ne baisesnis už aptitude, čia juk tik kraujo nusileisti užtenka, tačiau vien tas faktas, jog vienas žodelis - taip arba ne - gali pakeisti jo gyvenimą, buvo pakankamai bauginantis. O ir nežinojo Andresas, kaip pats Iglesias į tokią žinią reaguos. Neturėtų juk būti labai smagu po dvidešimt dvejų metų sužinoti, kad vaiką turi. Išgirdus, kad Banks pirmiausia su juo norėjo pasikalbėti, vaikinas iškart šyptelėjo. Gera buvo žinoti, jog blondinei svarbiausia buvo jam papasakoti visa tai, o ne su kitom giminėm ir draugais aptarti, ką daryti, nes juk pasakojimas kur kas nuoširdesnis būna, kai viską iš savęs pasakai, o ne kažkieno sugalvotais žodžiais. - Kaip jau minėjau, džiaugiuosi, jog nepabijojai man visko pasakyti. Žinau, kad turėjo būti beprotiškai sunku tai padaryti, - užjaučiamai šypteli ir net uždeda ranką ant Liz rankos. Nė pats nemanė, kad kada nors sužinojęs, kas jo tėvai, taip gražiai su jais elgsis, tačiau jautė Andresas, kad Banks to verta yra.

_________________


at first she was just a follower of mine on Instagram, & then we started dating
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   19th Birželis 2015, 15:48

Na, bet kokiu atveju Andreso gyvenimas jau pasikeitė, tai ką reiškia dar viena smulkmenėlė ilgam gyvenimo kely. Va čia Enrikei pasaulis aukštyn kojom apsivers kai jis sužinos, tačiau dar ne laikas buvo dėl to jaudintis. Dabar, kai jau atrodė, jog su Andresu viskas krypsta visai nebloga linkme, bent jau geresne, nei kad Banks galėjo tikėtis, didžiausias moters galvos skausmas buvo ta žinutė, kurią ji išsiuntė Semui, nes jau dabar pradėjo truputį jos gailėtis. Ypač kai atsakymą gavo. Giliai atsidususi tik papurtė galvą ir išjungė telefoną. Visa laimė, kad Ceballos žodžiai ją gražino į realybę, ir tas jo prisilietimas.. nope, jokios realybės, Elizabeth vis dar atrodė, kad tai tėra gražus sapnas. -O aš džiaugiuosi, kad visko išklausei manęs neteisdamas. Suprantu, kad tau ne ką lengviau, - šypteli ir uždeda kitą savo ranką, ant Andreso rankos, kuri yra uždėta ant Liz rankos, padarydama rankų sumuštinį. -Jeigu tu nieko prieš, nuo šiol norėčiau būti bent jau menka tavo gyvenimo dalis, - pasako žiūrėdama į jų rankas, nes akių pakelti nedrįsta, nenori, kad Andresas pamatytų jose atsispindinčią baimę, mat Banks nežmoniškai bijojo neigiamo atsakymo. Nors visi ženklai ir rodė, kad tai mažai tikėtina.
Atgal į viršų Go down
avatar
KREDITAS :
jovi
REPUTACIJA :
307
PRANEŠIMAI :
1176
VEIKĖJO AMŽIUS :
26
If you like to do the things you know that we shouldn’t do, baby, I'm perfect for you

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   21st Birželis 2015, 00:19

Elizabeth vėl prabilus, vaikinas supratingai šyptelėjo. Žinoma, nebuvo lengva visą gyvenimą gyventi, nežinant, kas yra tikrieji tavo tėvai, nebuvo lengva ir dabar, kai biologinė motina lyg iš dangaus nukrito. O jeigu šis susitikimas vyktų kokiu mėnesiu anksčiau, tai net nereiktų to žodelio lyg, nes Banks literally iš lėktuvo iššoko, tai kaip ir nusileido iš dangaus. - I would like that, - trumpai žvilgtelėjęs į jų rankas, šypteli vėl akis į blondinę pakeldamas. Iš tiesų norėjo pasakyt, jog jam pirmiausia tėvų atsiklausti reiks, tačiau laiku susiturėjo, mat tokiems juokeliams buvo waaay too early. Kažin ar išvis kada nors bus tinkamas metas. O ir norėjo Andresas pažinti Liz, net ir dabar, po šitiek laiko. Jautė visa širdimi, kad ji geras žmogus, o ir pati nemažai ką patyrė savo gyvenime, jau vien ši istorija ko verta. - Galbūt tau reikia kažkur būti? Jeigu reikia, galiu pavežti, - pastebėjęs, jog Banks dėl kažko baisiai susikrimtusi, ar tiksliau, apie kažką labai intensyviai galvoja, pasiteirauja. Ir vėl per anksti, nes tik po sekundės prisimena, kad su motociklu atvažiavo, o moterys su sijonais ir motociklai - ne pats nuostabiausias derinys.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
avatar
Svečias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   22nd Birželis 2015, 19:05

Tikriausiai tas jos šuolis iš lėktuvo buvo one time thing, tai dabar jau iš dangaus nebenusileistų tiesiogine to žodžio prasme, nes deja, veiksmas vyko ne prieš mėnesį, o dabar. Išgirdus Andreso atsakymą Elizabethai net išrdis suspurdėjo iš to džiaugsmo, ir akis moteris pagaliau išdrįso pakelti bei pažvelgti į savo sūnų. Nė sapnuote nesapnavo, kad jis išvis šia žeme dar vaikščioja, o dabar matydama, koks nuostabus žmogus jis yra (o taip, jai užteko ir šio trumpo pokalbio, kad suprastų, jog Andresas yra neeilinis vaikinas) ir vėl norėjo pravirkti, tik dabar jau iš laimės. Tačiau susiturėjo, nes buvo pats metas apsiramint su tom ašarom, kol jobito dar neužtvindė galutinai, kur jai pasakui reikės Smygolo kokteilius gert.. Nieko neatsako Banks, nes bijojo, kad balsas pernelyg virpėti gali, tačiau žodžių čia ir nereikėjo, mat viskas atsispindėjo jos akyse. Vaikinui uždavus klausimą tik šypteli ir gūžteli pečiais, nes pati dabar nesuvokė ar jai reikia būti kažkur, ar su kažkuo. -Nesijaudink, manęs atvažiuos pasiimti, puikiai suprantu, kad pačiai vienai namo važiuoti dabar nebūtų pati geriausia idėja, - nusijuokia mostelėdama į visas tas tuščias stiklines vis dar tebestovinčias ant stalo, nes jos Linus kažkoks truputį netvarkingas buvo ir nenunešė visko iškart. Čia gal kad primintų Liz, kiek ji išgėrė ir kad pamąstytų, kada jau laikas sustoti. -Be to, tu ir pats tikriausiai turi begales reikalų, tad gal šiam kartui ir pakaks, priešaky dar turime daugybę laiko pažinti vienas kitą, - nusišypso savo sūnui ir pabaigia paskutinį kokteilį, kurį išgėrus vėl prisistato barmenas su nauju, tačiau Liz pasako, kad šiandien su gėrimais jau baigta ir paprašo sąskaitos.
Atgal į viršų Go down
avatar
KREDITAS :
jovi
REPUTACIJA :
307
PRANEŠIMAI :
1176
VEIKĖJO AMŽIUS :
26
If you like to do the things you know that we shouldn’t do, baby, I'm perfect for you

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   22nd Birželis 2015, 21:45

Žinoma, dabar Andresas nuostabų įspūdį galėjo Elizabethai sudaryti, nes elgėsi padoriai ir kukliai, nepradėjo čia isterijos kelti, sužinojęs, kad nepažįstamoji, taip norėjusi su juo susitikti šią labai nepalankią dieną, yra jo motina. Kuo normaliausiai atrodė, bet jeigu Banks būtų su juo susidūrusi ateityje, po kokių trijų valandėlių, tai vargu, ar būtų labai džiaugusis, kad tokį sūnelį pagimdė. Tačiau dabar, matydamas džiaugsmą Liz akyse, Andresas negalvojo apie tai, kas ateityje įvyks. Jis labai patenkintas buvo tuo, jog sugebėjo moteriai tiek laimės suteikti tokiais paprastais žodžiais, o dar geriau buvo žinant, kad tie jo žodžiai nuoširdūs buvo ir jis nesiruošė po šio susitikimo pradingti. Blondinei patikinus, kad jos pasiimti atvažiuos, vaikinas tik šypteli, o barmenui pristačius sąskaitą, nepasivargina sumokėti. Net nesiklauso, ką jam ten Liz šneka, tiesiog padeda kelias kupiūras ir pats savom rankom įteikia viską barmenui. Po kelių sekundžių pakyla abu ir išeina.

_________________


at first she was just a follower of mine on Instagram, & then we started dating
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai   

Atgal į viršų Go down
 

Staliukai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: The Hobbit Pub-